web hack yardım

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,753
1,542
Sıkılmışsın sanırım. Çok aramışsın web hack nasıl yapılır v.s v.s çok makale okumuşsun. En son yapamayınca sıkılmışsın. Bunun bir sürü görünmeyen alt dalı var dilleri öğrenmeyi denedinmi hiç ? web hack 3 5 makaleden meydana gelmez. Önce sql öğren php öğren yazılım dilleri öğren web sistemlerini öğren. Daha sonra yapamazsan neden yapamıyorum diye sor kendine.

hilal34

Üye
5 Şub 2012
125
0
ya çok tuhaf bir ülkedeyiz...binlerce hack bilen vatan evladı olmasına rağmen yardım çağrısında kimsenin olmaması güzel bir durum olsa gerek bazıları için..işte yurdumun güzel insanları....

SlimeDont

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
805
1
Herkez meşgul kardeşim fransanın ünlü devlet sitesiyle uğraşıyorum yarım saattir bypass etmeye çalışıyorum sonra farkettimki bir exploit vardı elimde onla denedim oldu bitti işte Şuandada config çekmeye çalışıyorum anlatabildikmi sana kısaca yol gösterebilirim ama

Bak şimdi ilk olarak php dilini öğren sonra asp kedine site yap index yap en sonada kendi ufak login sistemini felan yapmaya çalış sonra sql injection öğren baktın yetmiyor mssql mysq öğren budamı yetmedi ee artık orası sana kalmış.

Lyrinx

Katılımcı Üye
29 Tem 2012
791
0
Bak dostum adamlar zaten çeşşit çeşit dökümanlar yazıp sana bunları bedava sunmuşlar daha ne istiyorsun ? Her dökümanda birbirinden pratik yollar var. Üstüne gitmişler bunların videolarını çekip sana bedavaya sunmuşlar.Bunlar hepsini parayla istesen bulamazsın.Burda senn üstüne düşen görev bu dökümanları önce okuyup sonrada videolar eşliğinde pratiğe dökmen...

hilal34

Üye
5 Şub 2012
125
0
öncelikle dostum vb hitaplar kullanamzsanız sevinirim.çünkü ben bir bayanım...evet haklısınız evet döküman falan var..karışık olduğu konusunda da bende haklıyım..lakin gerçekten dökümanlardan bişey anlayamıyorum..peki içinizden birileri yok mu düzenli bir şekilde ve düzenli periyotlarlan anlatabilecek..anlayan anlatabilirde sanırım...

30 Mar 2013
54
0
İzmir
Bak dostum hiç kimse buralara armut piş ağzıma düş olarak gelmedi hereks elinden gelen çabayı gösterdi gece gündüz forumları dolaştı dökümanları okudu birşeylerden bilgi kazandı..! Sen birşeyleri gerçekten öğrenmek istiyorsan ki istemiyorsun ( bana göre ) bence buralarda çok vakit harcama kendine zararlı git başka şeyler ile uğraş.. Birşeyleri kazanmak için birşeyleri feda etmen lazım.. ANLATABİLMİŞİMDİR UMARIM ? Hack dediğin şey o kadar basit birşey değil..

İyi Forumlar..!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.