Web Hacking için Kurs Önerileriniz Nelerdir?

AY0BRA

Üye
26 Mar 2022
66
1
Merhaba arkadaşlar Hayırlı Bayramlar Web Hacking için önerdiğiniz kurs var mı sıfırdan ileri seviye taşıyan bi kurs udeym baktım ama çok arada kaldım teşekkür ederim ..

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,966
907
Siber
Bu tür içerikler direkt Web Hack başlığı adı altında satılmaz. Sızma Testi (Pentest) , Ethical Hacking setlerini aratın. Bunlar size işi ve yapmanız gerekenleri öğretecektir. Hangi amaçla devam etmek istediğiniz tamamen size kalan bir durum.

Mamilate

Üye
12 Kas 2023
235
98
Merhaba arkadaşlar Hayırlı Bayramlar Web Hacking için önerdiğiniz kurs var mı sıfırdan ileri seviye taşıyan bi kurs udeym baktım ama çok arada kaldım teşekkür ederim ..
Udemy de alabileceğin siber güvenlik ile alakalı en iyi kurs Atıl Samancıoğlunun kursudur net. Web hacking için de benim de aldığım ve sağlam bir kurs olan yine atıl samancıoğlunun kursunu öneriyorum buradan ulaşabilirsin : https://www.udemy.com/course/web-pentesting/
sağlam temel atarsın, tabi tek kurs alarak bitirebileceğin bir şey değil. Bu konuda ilerlemek istiyorsan kursun dışında da birçok araştırma yapman lazım.

ɴᴜʟʟ

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
763
692
/www/
Al bu siteyi tepe tepe kullan

Udemy vb. platformlar matematik gibidir izlerken anlarsın ama uygulamaya geçirdiğinde kalemini oynatamazsın. Attığım sitede her öğrendiğin bilgi için bir laboratuvar bulunuyor.

P4$A

Uzman üye
13 Tem 2021
1,498
2,844
23
";-alert(1)-//
Para vermene gerek yok,

RW

Haftanın Moderatörü
26 Kas 2020
2,564
2,091
Ahmet birkan , Kayhan kırbaş gibi kişilerin web pentest eğitim kursları mevcut onlara bakabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.