Web Security 101

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,938
16
php island
Merhabalar, uzun zamandır takip ettiğim MDISEC'in bugün videolarına bakmak gibi aklıma bir fikir girdi. Kaydedilmiş videoları izlemeye başladığımda forumdaki arkadaşlara da gerçekten faydası olabileceğini farkettim. Video konu içeriklerini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Yayınlar 2 saat falan ama aralarda sohbet vs. olduğu için o kadar uzun... Ben pentestcilerin, siber güvenlikçilerin kaçırmamasını tavsiye ederim ^^ şahsımca complex sql sorguları yazmış, zamanında az buçuk injection ile uğraşmış ve hala uğraşmaya devam eden biri olarak bilmediğim çok şey varmış, ilk videodan öğrendim.

Adam bu sektöre ömrünü vermiş biri anladığım kadarıyla. Yayınları kaçırılmaması gereken biri kendisi. Bunu reklam olarak görür müsünüz bilmiyorum ama adam oturup CS:GO PUBG yayını yapmıyor :D Bi şeyler öğretiyor. Umarım sizin de işinize yarar. Ben geçmiş yayınları izleyip bitirmeyi planlıyorum en yakın zamanda.

https://www.twitch.tv/mdisec/videos
https://kommunity.com/mdisec-cyber-security-twitch-streams

Son düzenleme:

lyxG

Üye
15 Ocak 2019
231
21
Yayınlarını dinleriz twich de ne kadar toki kirasını ödemek için yapıldı dese de :D gördüğüm kadarıyla işini mükemmel yapan bir adam yararlı konu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.