Web Site Hacklemek İçin Shell

Rocemis

Üye
24 May 2022
145
52
Öncelikle Selamlar Ben Rocemis Yeni Baslayan Arkadaşlar İçin Web Hack İşlemleri İçin Shell Kabuğu Sunmaktayım
c99.zip dosyasını indir - download
VirusTotal
Bazı Arkadaşlarımız Virustotala Rar Dosyasından Çıkarıp Tara Dememesi İçin Ben Çıkartıp Taradım Bi Sorun Olursa Bana Ozelden Ulaşabilirsiniz Bazı Web Siteleri Shell Dosyasını Yemez PHP yasaktır Onu Farkedince Dosya Uzantısını .png veya .pdf yaparak deneyebilirsiniz PDF daha doğru olur

İYİ GÜNLER DİLERİM :D
Bi Sorun Yaşadığınızda Bana Forumdan Ulaşabilirsiniz

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,390
568
Öncelikle Selamlar Ben Rocemis Yeni Baslayan Arkadaşlar İçin Web Hack İşlemleri İçin Shell Kabuğu Sunmaktayım
VirusTotal
Bazı Arkadaşlarımız Virustotala Rar Dosyasından Çıkarıp Tara Dememesi İçin Ben Çıkartıp Taradım Bi Sorun Olursa Bana Ozelden Ulaşabilirsiniz Bazı Web Siteleri Shell Dosyasını Yemez PHP yasaktır Onu Farkedince Dosya Uzantısını .png veya .pdf yaparak deneyebilirsiniz PDF daha doğru olur

phtml,php4,php3 vb. olarakda denenebilir ancak bunlarada kabul etmiyorsa dediğin gibi pdf vb. uzantılı şekilde dosya yüklenerek sistem uzerinde bu değiştirebileceğiniz bir açık varsa yüklü olan shell.pdf dosyasını shell.php olarak degistirip calistirarak shell alınabilir.

Rocemis

Üye
24 May 2022
145
52
phtml,php4,php3 vb. olarakda denenebilir ancak bunlarada kabul etmiyorsa dediğin gibi pdf vb. uzantılı şekilde dosya yüklenerek sistem uzerinde bu değiştirebileceğiniz bir açık varsa yüklü olan shell.pdf dosyasını shell.php olarak degistirip calistirarak shell alınabilir.
sağolun

phtml ne oluyor bana kısa anlatım geçermisiniz

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,390
568

Rocemis

Üye
24 May 2022
145
52
hocam bu shell kkabuk dediğiniz şeyin detaylı anlatımı var mı elinizde tam olarak öğrenmek istiyorum da
Mesela shell.php adlı bir dosyamız var shell almak için ancak sisteme upload edince sistem backendde bunu filtreliyor ve .php uzantılı olan dosyaları engelliyor ancak filtreleme zayıf ise php 'yi destekleyen shell.phtml uzantısı ile sisteme dosya yi upload edebiliriz.
Bunun için bu konuma göz atabilirsin

11 Tem 2021
168
51
VirusTotal

bana gore alfav4 shell en ıyısı deemelisin

Skrsky1

Üye
21 Haz 2021
143
27
23
VirusTotal

hocam kullanım ogreten detaylı bır yazı yazarmısın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.