Web sitesi yapıp satmak

MercyEx

Üye
8 Nis 2021
69
8
Bursa
Hayırlı geceler, Bir programla site oluşturdum domain ve hosting alicam yükleyip müşteriye vericem.
Küçük bir işletme, acaba siteyi ben mi kontrol edicem yoksa onların mi yapması lazım mesala fotoğraf yükluyucekleri zaman hep benimi ariycaklar.

clor

Üye
12 Tem 2021
159
304
N. :17
Web sitesini teslim ettikten sonra senin işin bitiriyor fakat sen bir sözleşme yaparsan örnek veriyorum "Web sitesi teslim edildikten sonra 4 ay boyunca uzaktan destek sağlanacaktır . Destek içeriği şunlardır ; hosting ile problemler , yedekleme işlemleri , teknik işlemler ve fotoğraf yükleme için 4 aylık hizmette aylık 1000tl ücret ödenecektir" diye bir madde olursa bu işlemleri yaparken parada kazanabilirsin veya da direk olarak siteyi teslim ederken söylemen gerekiyor herhangi bir destek sağlamayacağım diye belirtebilirsin tamamen sana kalmış.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.