Web ve Grafik tasarım alanlarında kendimi nasıl geliştirebilirim?

15 Eki 2013
193
0
İyi Geceler.
Web tasarım ve Grafik tasarım alanlarında temel bilgim var photoshop(orta) ve Illustrator(temel) fakat bu alanlarda kendimi daha çok geliştirmek ve arşiv oluşturmak istiyorum.(font,desen,stil vb.)
kendimi nasıl geliştirebileceğim hakkında önerisi olan ve üstte bahsettiğim şekilde font,desen,stiller paylaşan siteler veya forumlar var mı?

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Bu alanlarda kendinizi geliştirmeniz için Youtube de ki eğitim videolarını tavsiye ederim. Ayriyeten de forumumuzda bir çok konu, makale, eğitici videolar mevcut. Ayriyeten de;

https://www.turkhackteam.org/photoshop/ Buralarda materyal paylaşımı bulabilirsiniz.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=MFbWqIYofzM&list=PL75A69DE80E6EBA7F"]https://www.youtube.com/watch?v=MFbWqIYofzM&list=PL75A69DE80E6EBA7F[/ame] Bu tarz eğitim kanalları da youtube de mevcut

Başarılar dilerim, iyi forumlar :)

Son düzenleme:

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
266
Konya
Grafik Tasarım alanında kendinizi geliştirmek için sürekli programları kullanmalı, araçları tanımalısınız. Başkalarının yaptığı çalışmalara bakarak ilham alabilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Korkunç Abdül

Katılımcı Üye
1 May 2018
295
0
İyi Geceler.
Web tasarım ve Grafik tasarım alanlarında temel bilgim var photoshop(orta) ve Illustrator(temel) fakat bu alanlarda kendimi daha çok geliştirmek ve arşiv oluşturmak istiyorum.(font,desen,stil vb.)
kendimi nasıl geliştirebileceğim hakkında önerisi olan ve üstte bahsettiğim şekilde font,desen,stiller paylaşan siteler veya forumlar var mı?

Merhabalar Asteğmenim,

Birçok işin başında "hayal etmek" gelir ve tasarım'da bunlardan birisidir bence. İşte durum tam bu noktada değişmeye yani kırılmaya başlıyor. Youtube ve benzeri platformlarda farklı videolar izlemeni tavsiye ederim. Her zaman yenilikçi olman gerekiyor yoksa zamanla yok olursun.

Dosya konusunda ise; yabancı kelimelerle araştırma yaptığın zaman, arama motorlarında birçok sonuç ile karşılaşacaksın.

Tasarımlarını özelden gönderirsen, fikirlerimi hür bir şekilde paylaşabilirim.

İyi forumlar ve iyi günler dilerim.
Saygılarımla,

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.