Websitelerdeki Reklamlara Son !

LastBower

Üye
11 Ağu 2018
188
0
Mars
[SIZE="5[COLOR="SandyBrown [URL="https://tik.lat/H8Nyr"] Açmak İçin Tıkla[/URL][/CENTER][/SIZE]]

[COLOR="MediumTurquoise [URL="https://tik.lat/EMp0D"] [COLOR="MediumTurquoise [URL="https://tik.lat/DY4sd"] AdBlock İçin Tıkla [/URL][/SIZE]

[SIZE="5

Son düzenleme:

LastBower

Üye
11 Ağu 2018
188
0
Mars
Allah Akıl Fikir Versin Ben En Altta Yanlışlarım Varsa Düzeltebilirsiniz İlk Konum Diyorum. Bunun Neresi Dev Diyorsun Eyvallah Hocam

Artruz

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
408
3
Evren
Hocam yaptığınızın kul hakkı olduğunu biliyorsunuz değil mi ? Mantıken şöyle düşün tek gelirin var ve o geliri sitende ki reklamlara elde ediyorsun ama sen kullanıcılarına diyorsun ki şu programı kullanın reklamları görmeyin ! eee parayı nasıl kazanacaksın ?

Millet yayınlamış bende yayınlayım diye düşünmeyen ne kadar az kişi o kadar çok para.

LastBower

Üye
11 Ağu 2018
188
0
Mars
Hocam yaptığınızın kul hakkı olduğunu biliyorsunuz değil mi ? Mantıken şöyle düşün tek gelirin var ve o geliri sitende ki reklamlara elde ediyorsun ama sen kullanıcılarına diyorsun ki şu programı kullanın reklamları görmeyin ! eee parayı nasıl kazanacaksın ?

Millet yayınlamış bende yayınlayım diye düşünmeyen ne kadar az kişi o kadar çok para.

Hocam Bilmem Farkındamısın Ama Trlink Link Tl Gibi Yerlerde Bin Bir Tane Virüs Var Bunların Çoğu Pcye Zarar Vericek Türden Yaşı Küçük Kardeşlerimiz de Bunu Bilmiyor ? Bunun Neresi Kul Hakkı Anlayamadım.

zWhyDead

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
371
0
Canada

Hocam Herşeyin Bir Miktarı , Usülü olur. Siteye 1 giriyorum 10 tane POP-UP bir sürü reklam çıkıyor . Site sahibide yeteri kadar reklam koysun Artruz

TurkCyberr

Üye
25 Ağu 2017
216
0
Ütopya
Kardeşim benim de sitem var, yani haklısın da o kadar popup vs... Mesela ben ürün satmıyorum, reklam dışında nereden gelir edebilirim ki.

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Ben beğendim ellerine sağlık.Yalnız bu eklentiler sayfayı bozuyor.Operanın kendi eklentisi var o bozmadan çalışıyor.Bir keresinde Adblock youtubeda video orası reklamı engelliyom diye video 2 dakkada bir duruyordu.Kapatınca bu düzeldi.Operada daha böyle bir sıkıntı meydana gelmedi en iyi Adblock operanınn.

LastBower

Üye
11 Ağu 2018
188
0
Mars
Kardeşim benim de sitem var, yani haklısın da o kadar popup vs... Mesela ben ürün satmıyorum, reklam dışında nereden gelir edebilirim ki.

Hocam Ben Konuyu AÇARKEN KİŞİSEL WEBSİTELERDEN BAHSETMEDİM BU LİNK TL GİBİ SAÇMA SAPAN VİRÜSLÜ REKLAMLARDAN BAHSETTİM SEN DE HAKLISIN GELİRİNİZİ ORDAN ELDE EDİYORSUNUZ FAKAT BAZİ REKLAMLAR TEHLİKELİ VİRÜSLER BARINDIRDIĞI İÇİN BÖYLE BİR KONU AÇTIM.

Hocam bu konulardan bolca var umarım konun çöpe atılmaz.
Hocam Ben Daha Ayrıntılı Anlattığım'ı Düşünüyorum Umarım Atılmaz Hayırlısı :)

Ben beğendim ellerine sağlık.Yalnız bu eklentiler sayfayı bozuyor.Operanın kendi eklentisi var o bozmadan çalışıyor.Bir keresinde Adblock youtubeda video orası reklamı engelliyom diye video 2 dakkada bir duruyordu.Kapatınca bu düzeldi.Operada daha böyle bir sıkıntı meydana gelmedi en iyi Adblock operanınn.

Teşekkürler Sağolasın

Moderatör tarafında düzenlendi:

IboCanReyis

Uzman üye
31 Ara 2015
1,438
0
Arkadaşlar sizin reklamlarınız dan bize ne ? Veya reklam koyan sitelerin reklamların dan bize ne ?

Eline sağlık.

epabr

Katılımcı Üye
22 Nis 2016
349
0
AREA 51
Abicim Adblock herkez kullanıyor zaten bize bazı sitelerde ad block devre dışı bırakmadan bırakmıyor ona çözüm bul benim çözümüm ad bloc a tıklayıp öğe engellemeyi kullanmak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.