Whatsapp +90 fake numara alma /suleyman37

Suleyman37

Uzman üye
25 Haz 2016
1,307
0
GİZLİ
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır Türk Hack Team'a girmeyi bırakmıştım bazı nedenlerden dolayı forumda whatsapp alanında fake numaralar watusiler numara açma numara kapama gibi merak sardığınızı gördüm ve is back yapmak istedim neyse sizi de daha fazla sıkmadan nasıl +90 fake numara alınır onu anlatacağım.

Bize gerekli olan şeyler her hangi bir tane whatsapp ve arabam uygulaması uygulamanın linkini aşşağıya koyacağım ordan indirebilirsiniz.

ARABAM UYGULAMASI :
ARABAMUYGULAMASI

KTDFwR

ADIM 1 : Uygulamamızı açıyoruz ve panelim ksımından kaydoluyoruz mail adresinizi yeniledikçe numara alabirsiniz sınırsız mail adresi almak için temp maili kullanabilirsiniz.

temp mail : tempmail

ADIM 2 : Kayıt olduktan sonra altta bulunan ilan ver yazısına tıklıyoruz.

tqh7ma

ADIM 3 : İlan ver dedikten sonra rastgele ilan veriyoruz her şeyi sallayarak ta ki iletişim bilgilerimizi isteyene kadar iletişim bilgilerimizi istediği kısımı şöyle dolduruyoruz cep telefonu yazan yere kendi kullandığımız numarayı yazıyoruz telefonla iletişim bölümünden geçici numara kullanılsın tuşuna tıklıyoruz ve geri kalan her şeyi sallamaya devam ediyoruz.

0igKCl

LVpfKD

ADIM 4 : İlanı verdikten sonra karşımıza çıkan sayfada ilanı gör seçeneğine tıklıyoruz ve altta bulunan ara butonuna tıkladığımızda orda +90 850 ile başlayan bir numara görüyoruz o numarayı whatsapp'a girip arama yolladığmızda kendi +90 kişisel numaramıza kod gelir gibi size kod gelecek aramada ki kodu alıp whatsapp'a yazdığınızda rahatça numaraya girip kullanabileceksiniz.

HEPİNİZE İYİ BAYRAMLAR DİLERİM.​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.