WhatsApp Areo vs Whatsap Plus? Hangisi daha iyi?

Beyler ben daha önce Areo çok kullandım ama sürekli mesaj arama gelmeöem internet hatası alıodum onuda çözdüm bi özelliği açınca oluyordu kapatınca geçiyordu bi hataydı,ama gayet güzeldi plus hiç kullanmadım sanırsam.en son Areo yu fake no için hesap ekle özelliği olmadığı için silmiştim ozaman yeni gelmişti İNŞALLAH hayırlısıyla vardır artık ,sizce hangisi daha iyi

Yuso.

Üye
9 Ağu 2023
156
18
Beyler ben daha önce Areo çok kullandım ama sürekli mesaj arama gelmeöem internet hatası alıodum onuda çözdüm bi özelliği açınca oluyordu kapatınca geçiyordu bi hataydı,ama gayet güzeldi plus hiç kullanmadım sanırsam.en son Areo yu fake no için hesap ekle özelliği olmadığı için silmiştim ozaman yeni gelmişti İNŞALLAH hayırlısıyla vardır artık ,sizce hangisi daha iyi
reis ben ikisinide bulamamıştım banada linkini verirmisin bende kullanayım

RW

Haftanın Moderatörü
26 Kas 2020
2,564
2,092
Wp aero tavsiye ederim daha hoş ve daha stabil bir kullanış sergiliyor.

Whatsap areo

LydexCoding

Katılımcı Üye
24 May 2024
431
140
:)
Whatsapp Aero daha iyi, ancak artık hiçbirisi kullanılabilir değil.

reis ben ikisinide bulamamıştım banada linkini verirmisin bende kullanayım
agam nasıl bulamadın gogleye yazsan zaten direk çıkıyor kendi sitesiyle ama knk sakınn indirme kullanma tüm hileli whatsaplar kapatılmış sakın indirme orjinal hesabın sıkıntıya düşebilirmiş artık bu işler yattı düzelirmi bilmiyorum whatsap tedbir almış bu iştede ciddi

Welart

Anka Team Junior
4 Nis 2020
58
6
şubattan beri yok diye biliyorum birsürü farklı mod denemiştim hiçbiri acılmıyordu. bazı modlar telegramdan bildiri yayınlamıştı düzelticez 1-2 aya diye ama ne oldu bilmiyorum.

agam nasıl bulamadın gogleye yazsan zaten direk çıkıyor kendi sitesiyle ama knk sakınn indirme kullanma tüm hileli whatsaplar kapatılmış sakın indirme orjinal hesabın sıkıntıya düşebilirmiş artık bu işler yattı düzelirmi bilmiyorum whatsap tedbir almış bu iştede ciddi
Yok kullanırse kendi telefon numarsına bir şey olmaz. Ben kullandım ama telefon numaram sağlam.😅

Yuso.

Üye
9 Ağu 2023
156
18
evet bende sürekli güncelleme hatası veriyo yeni sürümü var diye hileli yi kullandırtmıyo hangi modunu denediysem aynı hata

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.