WhatsApp da durduk yere ban yeme sebebi

LazJ3ey

Yeni üye
13 May 2019
5
0
25
Artvin
WhatsApp sanalcılarının gereksiz ban konusunda farklı düşünceleri var asıl ban yememizin sebebi WhatsApp'a giden şikayetler dolayı tanımadığınız kişilere yazdığınız mesajlardan dolayı ban yiyorsunuz dikkatli olun no açmak için ardı ardına form basıp gereksiz yere buga düşürmeyin formları ayrıca formları mobilden değilde emülatörden basın daha etkili olacaktır umarım faydalı olur hepinize iyi forumlar

Merhaba WhatsApp ekibi WhatsApp'a giremiyordum telefonumu sonunda buldum ve WhatsApp'a bağlanamıyorum attığım mail adresine su şekil cevap geliyor numaranız yasaklanmıştır ben sizi ailem gibi görüyordum WhatsApp ekibi eşim yurt dışında ve ben ona WhatsApp üzerinden ulaşıyordum lütfen numaram açılsın çocuklarımı karımı özledim WhatsApp ekibi numaram:+90
Teşekkürler WhatsApp ekibi saygılarımla.

MERHABA WHATSAPP EKİBİ, YAKLAŞIK 1 AYDIR WHATSAPP ERİŞİMİM YOK NUMARAM HAKSIZ YERE KAPATILDI İLLAGAL BİR SUÇ İŞLEMEME RAĞMEN VE HÜKÜM VE KOŞULLARINIZA UYMAMA RAĞMEN NUMARAM KAPATILDI SİZDEN RİCAM BİR AN ÖNCE AÇMANIZDIR. AİLEM ARKADAŞLARIM VE İŞ ARKADAŞLARIMLA BÜTÜN İRTİBATIM KESİLDİ. BANA ULAŞMAK İÇİN BU MAİL ADRESİNE ULAŞIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ. ARKADAŞLARIMA VE AİLEME UZUN ZAMANDIR ULAŞIM SAĞLAYAMIYORUM. BUNUN İÇİN SİZİN TARAFINIZDAN HAKSIZ YERE KAPATILAN NUMARAMIN AÇILMASINI İSTİYORUM. TEŞEKKÜR EDERİM WHATSAPP EKİBİ. İYİ GÜNLER.
TELEFON NUMARAM:+90

Merhaba whatsapp ekibi kişisel whatsapp hesabım sistematikmen doğrulama gerekçesiyle çıkışımı sonlandırdı tekrardan doğrulamak için girdiğimde numaran yasaklandı hatası ile karşılaştım bunun bir hata nedeniyle yasaklandığını düşünüyorum hesabımı yeniden aktif etmenizi arz ediyorum.
Telefon numaram:

3 adet açma formu umarım işinize yarar ayrıca tanımadığınız insanlardan uzak durun kimin ne olduğu belli değil kimden nasıl zarar geleceği değil sanal ortam diyip geçiştirmeyin
Konuyu mobilden yazıyorum hatam olduysa kusura bakmayın iyi forumlar

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.