Whatsapp eski mesajları görme

DECERASYON

Üye
3 Ara 2015
106
0
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=dbmbmwsVZUU&t=1s[/ame]
Ilk sesli videom olduğu için kusurları görmezden gelirseniz sevinirim arkadaşlar.

Ek olarak fotoda numaraları gözükenlerden izi alındı :mahcup:

Son düzenleme:

R3-KC4H

Katılımcı Üye
31 Ara 2015
618
0
Kardeşim videoda gördüğüm kadarıyla kişisel numaralar var ve sen youtube da paylaşmışsın numarayı kullanan arkadaşlara sıkıntı çıkmasın ? sanal alem ve her türden insan barındırıyor.

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Grupta varmı diye baktığımda yoktu. Eğer sen görüp de bunu yazıyorsan linki at yoksa konumu terk et. Tahammülüm yok böyle karalamalara.

Sakin ol, gördüğün gibi kötü bir şey söylemedi. Ki taktiği de taktir etmiş. Bende hatırlar gibiyim böyle bir konunun varlığını. Ama tazesinin gelmesi daha iyi oldu. Uygulama yüklendikten sonra kayıt etmeye başlaması, işimize ancak uzun vadede yarar, olsun ileriye dönük bir adım.

Ellerine sağlık :)

DECERASYON

Üye
3 Ara 2015
106
0
Sakin ol, gördüğün gibi kötü bir şey söylemedi. Ki taktiği de taktir etmiş. Bende hatırlar gibiyim böyle bir konunun varlığını. Ama tazesinin gelmesi daha iyi oldu. Uygulama yüklendikten sonra kayıt etmeye başlaması, işimize ancak uzun vadede yarar, olsun ileriye dönük bir adım.

Ellerine sağlık :)

kardeşim haklısın fakat böyle bir şey paylaşınca altına çalıntı falan yazılınca tilt oluyorum. O kadar uğraşıp arayıp buluyosun ve paylaşıyosun. O uygulamayı ben yapmadım sonuçta ve başka bir yerde paylaşılmış da olabilir. Ama grupta görsem zaten çalıntı içerikler kısmına girdiğinden çöp kutusuna taşınıyor. Bunu da bilmeyen olmadığı için burdan görsem neden paylaşayım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.