WhatsApp Hesabı Bloke Etme

Spider23

Yeni üye
22 Mar 2019
22
0
Merhaba değerli THT ailesi ben örümcek bugün sizlere WhatsApp hesabı bloke etmeyi göstereceğim.

k0KBCU.jpg

1. Telefonumuza ikinci WhatsApp kuralım veya klonlayalım bilmeyenler için Paralel Space indirip klonlayabilir

2. Hesabını bloke edip WhatsApp kullandırmayacağımız kişinin numarası örneğin +90 (505) 555 55 55olsun bu numara ile yani kapatmak istediğimiz numara ile WhatsApp girmeye çalışıyoruz

3. Onay kodu istediği zaman bu onay kodunu sürekli yanlış girmeye başlıyoruz 1-2-3-5 dk olarak bekleme süresi gelecek tekrar deneme için ve en sonunda 12 saat sonra tekrar deneyin diyip uyarı verecek

4. 12 saat uyarısı gelene kadar yapiyoruz. Bu işlemi 2 kere yaptığınızı göz önünde bulundurup islemin sonuna geçiyorum

5. 2.verdiği 12 saatlik uyarıdan sonra en önemli kısmına gelelim son aşama blokede tekrar girmeye çalışıyoruz yanlış deneye deneye bu sefer bize en sonunda şunu diyecek

Çok fazla deneme yaptınız destekle iletişime geçin !

6.
Yeni bir Gmail açıyoruz ve [email protected] buraya şunu yazıyoruz
k0KDtA.png

Merhaba dün akşam saatlerinde telefonum çalındı içinde kişisel bilgilerim var hesabın acilen silinmesini istiyorum
Numaram : kapatmak istediğimiz numarayı yazıyoruz

7.
Daha sonra size WhatsApp hesabınızı etkisiz hale getirebiliriz diye mail gelecek o gelen maile aşağı inip yanıtla diyoruz sadece numarayı yazıyoruz alan kodu ile birlikte +90 olarak ve WhatsApp'tan ''Hesabiniz Etkisiz Hale Getirildi'' adli bir mail aldiginizda hesabin kapatidligini anlayabilirsiniz.

8. Şahıs tekrar WhatsApp yüklemek istediğinde giriş yaptığında yukarıda anlattığım onay kodu olayını yaptığımız için çok fazla deneme yaptınız diyecek ve şahıs hesabına giremeyecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Spider23

Yeni üye
22 Mar 2019
22
0
Deneyip doğru olduğuna emin misin? Yani Whatsapp'ın böyle bir açık vereceğini sanmıyorum.

Bir çok kez denedim sohbet gruplarında bulunduğum için gruba gelip cinsel videolarla kızları özelden taciz eden şahıslar için kullanıyorum böyle bir açık hala mevcut

DemirBeY10

Üye
30 Tem 2017
239
1
Pasifik
Güzel bir anlatım ve iyi bir açık yakalamışsın hocam ama WhatsApp ekibinin bu açığı kısa sürede kapatacağını düşünüyorum

Spider23

Yeni üye
22 Mar 2019
22
0
Merhaba hocam Çözümü peki?

Diğer konuma bakabilirsin kapanan numaraları açma hakkında paylaşmıştım forumları vermiştim gmail için

Güzel bir anlatım ve iyi bir açık yakalamışsın hocam ama WhatsApp ekibinin bu açığı kısa sürede kapatacağını düşünüyorum

Teşekkürler değerli yorumun için ve umarım dediğin gibi kapanır veya sınırsız deneme gelir yoksa insanlar kötüye kullanıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

kanserojen

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
880
47
Merhaba değerli THT ailesi ben örümcek bugün sizlere WhatsApp hesabı bloke etmeyi göstereceğim daha çok fazla bunun konusu açılmış ancak hep gmail olarak anlatılmış bu şimdi size anlatacağım son kısımda işe yarıyor olacak bu gmail olayı hadi başlayalım

1-) Telefonumuza ikinci WhatsApp kuralım veya klonlayalım bilmeyenler için Paralel Space indirip klonlayabilir

2-) Hesabını bloke edip WhatsApp kullandırmayacağımız kişinin numarası örneğin 05055055555 olsun bu numara ile yani kapatmak istediğimiz numara ile WhatsApp girmeye çalışıyoruz

3-) Onay kodu istediği zaman bu onay kodunu sürekli yanlış girmeye başlıyoruz 1-2-3-5 dk olarak bekleme süresi gelecek tekrar deneme için ve en sonunda 12 saat sonra tekrar deneyin diyip uyarı verecek

4-) 12 saat dolduğunda tekrar aynısını yapıyoruz 12 saat uyarısı gelene kadar evet toplamda bu işlemi 2 kere yaptığınızı göz önünde bulundurup sonuna geçiyorum işlemin

5-) 2.verdiği 12 saatlik uyarıdan sonra en önemli kısmına gelelim son aşama blokede tekrar girmeye çalışıyoruz yanlış deneye deneye bu sefer bize en sonunda şunu diyecek
Çok fazla deneme yaptınız destekle iletişime geçin

6-) İşte şimdi hep gördüğümüz o maili kullanıyoruz

7-) Yeni bir Gmail açıyoruz ve [email protected] buraya şunu yazıyoruz

:cool: Merhaba dün akşam saatlerinde telefonum çalındı içinde kişisel bilgilerim var hesabın acilen silinmesini istiyorum
Numaram : kapatmak istediğimiz numarayı yazıyoruz

9-) Daha sonra size WhatsApp hesabınızı etkisiz hale getirebiliriz diye mail gelecek o gelen maile aşağı inip yanıtla diyoruz sadece numarayı yazıyoruz alan kodu ile birlikte +90 olarak ve WhatsApp hesabınız etkisiz hale getirildi diye mail gelecek evet hesap gitti artık

10-) Şahıs tekrar WhatsApp yüklemek istediğinde giriş yaptığında yukarıda anlattığım onay kodu olayını yaptığımız için çok fazla deneme yaptınız diyecek ve şahıs hesabına giremeyecek evet bu kadar olay

Alıntı değildir kendim üşenmeden yazdım alaycı veya hakaretli yorum gelirse cevap bile vermeyeceğim bilen var bilmeyen var yapacağınız şeylerden ben sorumlu değilim pek bir yasal cezası yok kullanıcı hatası olarak gözüktüğü için ama yinede her önünüze gelene yapmanızı tavsiye etmiyorum iyi hesap kapatmalar bir sonraki konuda yasaklanan numara nasıl açılır onu anlatacağım görüşmek üzere

Birazdan deniycem çok heyecanlandım :D

iHaSaHi

Uzman üye
3 Haz 2017
1,493
1
Ğ‚¬ºÙ
Merhaba,
Hesabınızı etkisiz hale getirebiliriz. Eğer daha önceki e-postanıza yazmadıysanız, lütfen telefon numaranızı tam uluslararası biçimde (+Ülke Kodu Telefon Numarası) yazarak bu e-postayı yanıtlayın.

Eğer aygıtınız kayıpsa veya çalındıysa, mobil operatörünüzü arayarak SIM kartınızı hemen kapattırmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca, yeni telefonunuzda eski numaranızla hesabınızı tekrar aktif hale getirirseniz, kayıp veya çalınan telefonunuzdaki hesabınız otomatik olarak devre dışı kalır. Eski telefonunuzdaki hesabı devre dışı bırakmanın en hızlı yolu budur.

Note: WhatsApp telefonunuzun konumunu bulmanıza, kayıp mesaj ve kişilerinizi geri getirmenize yardım edemez.

Çalınan ve kaybolan telefonlarda hesabı devre dışı bırakmakla ilgili daha fazla bilgi için lütfen bu Yardım makalesini okuyun.

--
WhatsApp Destek Ekibi

Ne yapayım ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.