Whatsapp hesabı nasıl kapatılır

Crosslightxp

Katılımcı Üye
26 Eyl 2021
590
221
19
Fransa
Hepinize selamlar THT AİLESİ bugün sizlere WHATSAPP HESABI NASIL KAPATILIR onu göstereceğim. Dediklerimi dikkatli bir şekilde yaparsanız kapanmama ihtimali yok.

Şimdi yöntemimize geçelim🙂

İlk olarak en baştan yeni bir gmail adresi açıyoruz.

Açtıktan hemen sonra gmail gönderme yerine geliyoruz.

Şimdi bu dediklerimi teker teker yapın!

Alıcı yerine: [email protected]

Konu yerine: Telefonum çalındı, yardım
(spam'a düşmemesi için bunu yazdık)

Ve geldik son kısıma

Mail içeriğine:
Merhaba Whatsapp ekibi dün saat 16:30 sularında evime giderken bir hırsız tarafından çalındı ve kişisel bilgilerime erişmesini istemiyorum Whatsapp hesabımın kapatılmasını ya da dondurulmasını talep ediyorum saygılarla
telefon numaram: (buraya kapatacağınız kişinin telefon numarasını yazacaksınız +90 ile başlaması şart. Telefon numarası yurt dışı ise ülke kodunu yazın ve bu attığımız mail'i ingilizceye çevirip atın)

Bu mail'i attıktan 1, 2 dk sonra mailinize [email protected] adresinden cevap gelecektir ve işleme alınacaktır. Max 5 dk içinde gmail inize cevap gelmediyse bir daha deneyin. İşleme alındıktan sonra 24 saat içinde hesap kapanacaktır ve size devre dışı bırakıldı diye bir cevap gelecektir.

Dediğim gibi bu dediklerimi tek tek yaparsanız kapanmama ihtimali yok. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. İyi günler, iyi forumlar🙂

BASKWN

Üye
7 Kas 2021
145
84
22
KAYSERİ/İNCESU
Hepinize selamlar THT AİLESİ bugün sizlere WHATSAPP HESABI NASIL KAPATILIR onu göstereceğim. Dediklerimi dikkatli bir şekilde yaparsanız kapanmama ihtimali yok.

Şimdi yöntemimize geçelim🙂

İlk olarak en baştan yeni bir gmail adresi açıyoruz.

Açtıktan hemen sonra gmail gönderme yerine geliyoruz.

Şimdi bu dediklerimi teker teker yapın!

Alıcı yerine: [email protected]

Konu yerine: Telefonum çalındı, yardım
(spam'a düşmemesi için bunu yazdık)

Ve geldik son kısıma

Mail içeriğine:
Merhaba Whatsapp ekibi dün saat 16:30 sularında evime giderken bir hırsız tarafından çalındı ve kişisel bilgilerime erişmesini istemiyorum Whatsapp hesabımın kapatılmasını ya da dondurulmasını talep ediyorum saygılarla
telefon numaram: (buraya kapatacağınız kişinin telefon numarasını yazacaksınız +90 ile başlaması şart. Telefon numarası yurt dışı ise ülke kodunu yazın ve bu attığımız mail'i ingilizceye çevirip atın)

Bu mail'i attıktan 1, 2 dk sonra mailinize [email protected] adresinden cevap gelecektir ve işleme alınacaktır. Max 5 dk içinde gmail inize cevap gelmediyse bir daha deneyin. İşleme alındıktan sonra 24 saat içinde hesap kapanacaktır ve size devre dışı bırakıldı diye bir cevap gelecektir.

Dediğim gibi bu dediklerimi tek tek yaparsanız kapanmama ihtimali yok. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. İyi günler, iyi forumlar🙂
Teşekkürler

-Midnight War-

Yeni üye
29 Haz 2021
9
3
18
Mars
Çok teșekürler oluyor ama kalıcılığı geçici eğer karșı șahıs 30 gün içerisinde SMS onay kodu ile kaydetmesse hesabı tamamen kalıcı olarak silinir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.