Whatsapp Hesap Kapatma

Clon3971

Üye
3 Haz 2019
103
29
Daha Önce Açılmış Konu Fakat Eksik Anlatım Var. Neyse Konumuza Dönelim.

İhtiyaçlar:
+Telefon
+Whatsapp
+Gmail Hesabı

İlk Adım Whatsappa hedef Numaraya Girip Kod İstiyoruz. Süre Bitince Tekrar İstiyoruz Ve Tekrar... 8 Saat Verdikten Sonra 35 Saat vericek İşte Ozaman Şunu Yapın
Gmaile Girin Ve [email protected] a Şunu Yazın
Merhaba Whatsapp Telefonum Çalındı Ve Whatsapp'ımda Önemli Mesajlarım var kimsenin eline geçmemesini istiyorum hesabımın kapatılmasını istiyorum.
Deyin Bir Süre İçinde Mail Gelecekitr mailde + Formatında numarayı yazmamızı ister bizde maile yanıt tuşuna basıp numarayı yazıyoruz.
Örneğin: +905313313131 başka bir şey yazmadan gönderin.
Yanıt olarak size Hesabın kapatıldıgını 30 gün içinde etkileşim olmassa silineceği yazar. sizde kod istemeyi bırakmayın süre bitince tekrar isteyin bir süre sonra kod vermiyecek o kişide whatsappa giremeyecektir.
-
Ama Eğer Sizden kanıt olarak bir fatura vs isterse internetten indirip atın zaten dikkaet etmiyorlar ekstradan bir photoshopa gerek yoktur....
-M4F İyi Günler Diler

E4GL3P4W

Yeni üye
26 Haz 2020
24
4
çok eski taktik zamanında çok ekmeğini yedim ama artık bildiğim üzere fatura gibi sana ait olduguna dair belge istiyorlar yani kapanmıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.