WhatsApp Instagram ve Telegram App Proje By ZehirX

uqur1

Üye
24 Ocak 2023
62
85
Eline emeğine sağlık. Bu seviyeye gelmek için max ayırdığın süre nedir ?

zetL

Yeni üye
6 May 2022
26
5
Hell
Api kullanarak ilgili applere tersine mühendislik uygulayarak yine ilgili appten veri akışını server’ına çekmeyi düşünüyorsun

halflife3

Yeni üye
2 Eyl 2011
4
0
bence 3 ünüde aynı anda veri akışını tek bir yerden kontrol eden bir app olacak tabikide karşı tarafın gerçek zamanlı olarak windows ve mobilden izleme imkanı .

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,975
Dinlenmede.
Eline emeğine sağlık. Bu seviyeye gelmek için max ayırdığın süre nedir ?

Süre nedir inan bilmiyorum ama en doğru bilgiyi bize Google
Verir "Byzehirx Android" yazarak sonra (Görsellere) tıklandığında bize tarih verebilir.

Tsk

bence 3 ünüde aynı anda veri akışını tek bir yerden kontrol eden bir app olacak tabikide karşı tarafın gerçek zamanlı olarak windows ve mobilden izleme imkanı .
Yaklaştın.

Sadece 3 app konusunda tutturamadin. 3 app aynı anda kullanima sunmak tehlikeli yani aklı bir karış havada olanın biri bunu bir baskalarina zarar vermek için kullanabilir ayrıca veri toplamak zaten yasal değil.

Windows teorini desteklemek adına görsel

Diyer data işlemini konuda anlatirim.
Api kullanarak ilgili applere tersine mühendislik uygulayarak yine ilgili appten veri akışını server’ına çekmeyi düşünüyorsun

Bahsettigin
İsmi:SharedPreferences
Link:https://developer.android.com/reference/android/content/SharedPreferences

Biz intenrFiltre kullanıp
String, event, array verileri çekmeyi daha rahat buluyoruz.

Yukardaki yöntemi biz açık olarak degerlendiriyoruz
Zaten linke baktiginda Google kırmızı paneller içerisinde sürekli uyariyor ne kadar tehlikeli oldugunu anlatmaya calisiyor.

AppProjesi bitti yayinlarim

Son düzenleme:

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23
Süre nedir inan bilmiyorum ama en doğru bilgiyi bize Google
Verir "Byzehirx Android" yazarak sonra (Görsellere) tıklandığında bize tarih verebilir.

Tsk

Yaklaştın.

Sadece 3 app konusunda tutturamadin. 3 app aynı anda kullanima sunmak tehlikeli yani aklı bir karış havada olanın biri bunu bir baskalarina zarar vermek için kullanabilir ayrıca veri toplamak zaten yasal değil.

Windows teorini desteklemek adına görsel

Diyer data işlemini konuda anlatirim.

Bahsettigin
İsmi:SharedPreferences
Link:https://developer.android.com/reference/android/content/SharedPreferences

Biz intenrFiltre kullanıp
String, event, array verileri çekmeyi daha rahat buluyoruz.

Yukardaki yöntemi biz açık olarak degerlendiriyoruz
Zaten linke baktiginda Google kırmızı paneller içerisinde sürekli uyariyor ne kadar tehlikeli oldugunu anlatmaya calisiyor.

AppProjesi bitti yayinlarim
Bekliyoruz abi :)

DJJan201

Üye
2 Eki 2022
124
28
Merhaba
2023 ilk konusu benim adıma
Bu konudan kısaca bahsetmek gerekirse.

Konu:Android
Proje:
IntentFilter

Ekranda gördüğünüz resim
Bir projenin doğuşu
3 tane png 3 tane text
Ama paket isimleri ve projenin amacı
Size bu konuda ne düşündürüyor fikriniz var mı.

Hedefde 3 tane uygulama var

WhatsApp Instagram ve Telegram
Sizce bu proje bu 3 uygulamaya ne gibi işlemler yaptıracak bize ne gibi yararı olacak.

Benim sizden beklediğim uygulamanın amacı ve niyeti ne olabilir ?
Küçük bir not/ Kısıtlı kullanım ile sizlere kullanmanız için bittiğinde sunacağım.

Ama Projenin Ana Fikrine en yakın veya direk amacını söyleyene uzun bir süre kullanması ve alfa Version olarak teslim edeceğim.

Bu arada görüntüsü değişebilir ve daha hiç bir fonksiyon ile "
Servis - Api" eklemedim sürpriz sonlu olacak.

1.Fotograf
HTTP/ “Hyper Text Transfer Protokol”, Türkçesi “Hiper Metin Transfer Protokolü”
Bu özellik daha önce forum içi paylasimlarimda kullanmadığım (Data: Traffick) yöntemini kapsıyor zaten biz istediğimiz datayı çekmenin elde etmenin yolunu buluyorduk (BilgiAmaçlı) fakat bu sefer çok daha farklisi olacak gibi :)
Düşünün evde oturduğunuz yerden ister PC ister Mobil tek yapılması gereken "Http://192.168.1.**:8080" linkine tıklamanız yeterli olacak.
Bir web sitesi gibi ancak bir sayfada veri akışını trafiğini gözlemliyebilecegiz.

Bakın UDP/TCP veya MQTT gibi
System + Modem Ağ ayarı Port ve Root gerekmiyecek.
Gerçi TCP Server Client App paylasmistim ama neyse :)

Daha işi bitmedi ama çoğu işi bitti ve görselde rutuş olacak bitsin testleri geçsin gerisi sizde.

Ayrıten+ Firebase Realtime Database özelliğini kullanmak isteyenler şimdiden Database linklerini ayarlasinlar :)

Eline sağlık

AwiR

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
503
211
Elinize sağlık ama ne olduğunu anlayamadım 😅
eline sağlık
Merhaba
2023 ilk konusu benim adıma
Bu konudan kısaca bahsetmek gerekirse.

Konu:Android
Proje:
IntentFilter

Ekranda gördüğünüz resim
Bir projenin doğuşu
3 tane png 3 tane text
Ama paket isimleri ve projenin amacı
Size bu konuda ne düşündürüyor fikriniz var mı.

Hedefde 3 tane uygulama var

WhatsApp Instagram ve Telegram
Sizce bu proje bu 3 uygulamaya ne gibi işlemler yaptıracak bize ne gibi yararı olacak.

Benim sizden beklediğim uygulamanın amacı ve niyeti ne olabilir ?
Küçük bir not/ Kısıtlı kullanım ile sizlere kullanmanız için bittiğinde sunacağım.

Ama Projenin Ana Fikrine en yakın veya direk amacını söyleyene uzun bir süre kullanması ve alfa Version olarak teslim edeceğim.

Bu arada görüntüsü değişebilir ve daha hiç bir fonksiyon ile "
Servis - Api" eklemedim sürpriz sonlu olacak.

1.Fotograf
HTTP/ “Hyper Text Transfer Protokol”, Türkçesi “Hiper Metin Transfer Protokolü”
Bu özellik daha önce forum içi paylasimlarimda kullanmadığım (Data: Traffick) yöntemini kapsıyor zaten biz istediğimiz datayı çekmenin elde etmenin yolunu buluyorduk (BilgiAmaçlı) fakat bu sefer çok daha farklisi olacak gibi :)
Düşünün evde oturduğunuz yerden ister PC ister Mobil tek yapılması gereken "Http://192.168.1.**:8080" linkine tıklamanız yeterli olacak.
Bir web sitesi gibi ancak bir sayfada veri akışını trafiğini gözlemliyebilecegiz.

Bakın UDP/TCP veya MQTT gibi
System + Modem Ağ ayarı Port ve Root gerekmiyecek.
Gerçi TCP Server Client App paylasmistim ama neyse :)

Daha işi bitmedi ama çoğu işi bitti ve görselde rutuş olacak bitsin testleri geçsin gerisi sizde.

Ayrıten+ Firebase Realtime Database özelliğini kullanmak isteyenler şimdiden Database linklerini ayarlasinlar :)

Eline sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.