WhatsApp Instagram ve Telegram App Proje By ZehirX

Nivova

Üye
30 Ağu 2021
159
48
Canada
Merhaba
2023 ilk konusu benim adıma
Bu konudan kısaca bahsetmek gerekirse.

Konu:Android
Proje:
IntentFilter

Ekranda gördüğünüz resim
Bir projenin doğuşu
3 tane png 3 tane text
Ama paket isimleri ve projenin amacı
Size bu konuda ne düşündürüyor fikriniz var mı.

Hedefde 3 tane uygulama var

WhatsApp Instagram ve Telegram
Sizce bu proje bu 3 uygulamaya ne gibi işlemler yaptıracak bize ne gibi yararı olacak.

Benim sizden beklediğim uygulamanın amacı ve niyeti ne olabilir ?
Küçük bir not/ Kısıtlı kullanım ile sizlere kullanmanız için bittiğinde sunacağım.

Ama Projenin Ana Fikrine en yakın veya direk amacını söyleyene uzun bir süre kullanması ve alfa Version olarak teslim edeceğim.

Bu arada görüntüsü değişebilir ve daha hiç bir fonksiyon ile "
Servis - Api" eklemedim sürpriz sonlu olacak.

Aylardır bekliyorum :) Umarım alfa nasip olur bana :)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,375
1,985
Dinlenmede.
Aylardır bekliyorum :) Umarım alfa nasip olur bana :)

Hey dur dostum ne alfası yok öyle birşey bu proje X-Spy Rat App Build değil kafan karıştı galiba. Bu başka birşey ama ilk defa benim size sunacağım bir özellik olacak android projesinde hić paylaşmamistim ama bu konuda onuda göreceksiniz.

Alfa X-Spy Rat 3.vAlfası sürümü
Planlamada Alfa sürümü sadece Rat XSpy projesii ile paylasilacak.

:) Senin yazdığını okuyan benim X-Spy revize ettiğimi sanacak :)

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul
Merhaba

Proje:
IntentFilter

Ekranda gördüğünüz resim
Bir projenin doğuşu
3 tane png 3 tane text

Sizce bu proje bu 3 uygulamaya ne gibi işlemler yaptıracak bize ne gibi yararı olacak.

Küçük bir not/ Kısıtlı kullanım ile sizlere kullanmanız için bittiğinde sunacağım.

Ama Projenin Ana Fikrine en yakın veya direk amacını söyleyene uzun bir süre kullanması ve alfa Version olarak teslim edeceğim.

Bence bu bir tür sahte kayıt ve bilgi çekme aracı

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23
Hey dur dostum ne alfası yok öyle birşey bu proje X-Spy Rat App Build değil kafan karıştı galiba. Bu başka birşey ama ilk defa benim size sunacağım bir özellik olacak android projesinde hić paylaşmamistim ama bu konuda onuda göreceksiniz.

Alfa X-Spy Rat 3.vAlfası sürümü
Planlamada Alfa sürümü sadece Rat XSpy projesii ile paylasilacak.

:) Senin yazdığını okuyan benim X-Spy revize ettiğimi sanacak :)
X-SPY-a nereden erişebilirim 😁

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23
@ByZehirx abi bu network-u kapsayan telegram, whatsapp ve s. dataları görebilecek miyiz? :)

@ByZehirx ve fireapp database ne işe yarıyor, ek özellikler nelerdir? :) eski konularda gördüm ancak o programlar artık paylaşılmıyordu :(

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,375
1,985
Dinlenmede.
@ByZehirx abi bu network-u kapsayan telegram, whatsapp ve s. dataları görebilecek miyiz? :)

Tabi ama benim her zaman ki gibi sınır koyduğum yere kadar erişim ve kullanım olacak.
+ 1 tüm projeler stabil çalışıyor sorun yok fakat kullanım test deneme gibi deneyimleri bitirdik ve rafa kaldirdik.

Ama foruma kullanilsin diye 2 veya 3 tane zincirlerini koparıp sunduğum projeler var kullaniyorlar
Bu öyle bişey olurmu bilmiyorum ama HTTP 1 tıkla veri çekmekte tembelleştirir milleti öğrenmek bilgi sahibi olmak yerine /// Kullanıp deneyimlemiş olmayı anlatılan kadarını anlayıp tecrübe ettiği projeler.
Nereye kadar dimi

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23
@ByZehirx aslında haklısın abi bunu yaparsan zaten diğer yerlerde de yayılmaya başlar. Mantık Wireshark-ın mobile versiyonu mu yoksa ben mi karıştırdım 😁

@ByZehirx abi zaten kimse öğrenmek hevesinde değil, herkes hazır birşeyler olsun onu hackleyim bunu hackleyim adımı duyurayım derdinde

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,375
1,985
Dinlenmede.
@ByZehirx aslında haklısın abi bunu yaparsan zaten diğer yerlerde de yayılmaya başlar. Mantık Wireshark-ın mobile versiyonu mu yoksa ben mi karıştırdım 😁

Sanki senin kafanda bir proje varmış da öyle birsey olmasını umuyormuşun gibi geldi bana :)

Bitmeden birşey diyemem öngörülen bir iş olduğunu ne düşündüm nede duydum sürekli birşeyler eksik kalır ve onun yerine mutlaka birşey koyulur işte burası sanada banada soru işareti ?

Bitsin bakalım

byghost07

Yeni üye
20 Ocak 2023
8
0
Merhaba

Proje:
IntentFilter

Ekranda gördüğünüz resim
Bir projenin doğuşu
3 tane png 3 tane text

1.Fotograf
HTTP/ “Hyper Text Transfer Protokol”, Türkçesi “Hiper Metin Transfer Protokolü”
Bu özellik daha önce forum içi paylasimlarimda kullanmadığım (Data: Traffick) yöntemini kapsıyor zaten biz istediğimiz datayı çekmenin elde etmenin yolunu buluyorduk (BilgiAmaçlı) fakat bu sefer çok daha farklisi olacak gibi :)
Düşünün evde oturduğunuz yerden ister PC ister Mobil tek yapılması gereken "Http://192.168.1.**:8080" linkine tıklamanız yeterli olacak.
Bir web sitesi gibi ancak bir sayfada veri akışını trafiğini gözlemliyebilecegiz.

Bakın UDP/TCP veya MQTT gibi
System + Modem Ağ ayarı Port ve Root gerekmiyecek.
Gerçi TCP Server Client App paylasmistim ama neyse :)

Daha işi bitmedi ama çoğu işi bitti ve görselde rutuş olacak bitsin testleri geçsin gerisi sizde.

Ayrıten+ Firebase Realtime Database özelliğini kullanmak isteyenler şimdiden Database linklerini ayarlasinlar :)

Biraz daha kısa anlatabilecek olan var mı kafam karıştı

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
319
23
Sanki senin kafanda bir proje varmış da öyle birsey olmasını umuyormuşun gibi geldi bana :)

Bitmeden birşey diyemem öngörülen bir iş olduğunu ne düşündüm nede duydum sürekli birşeyler eksik kalır ve onun yerine mutlaka birşey koyulur işte burası sanada banada soru işareti ?

Bitsin bakalım
Aslında android çok mükemmel bir platform ve android cihazlar hack aracı olmayı gerçekten hakediyor. hemde routerler güvenliği çoğu zaman android için hesaplanmadığından tehlikeye girebilir. Yani kısaca Android cihazlar networkte bilgisayardan çok daha hızlı iş görebilir.

Aslında planım olması için daha çok erken çünki android hakkında çok bilgim yok ne yazıkki, daha çok pentesting ile uğraşıyorum ancak android kendine çok çekiyor beni:)

Proje açık olacak, yani ne olduğu neler olacağı tam olarak bilinmiyor mu abi?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,375
1,985
Dinlenmede.
Biraz daha kısa anlatabilecek olan var mı kafam karıştı

Ben yorumunu güncelliyorum
Biri konuyu anlaşılır dilde doğal ve saf bilgi dahilinde mümkünatı bilgisi tecrübesi olan biri yorumlayip aydinlatabilir mi arkadasimizi.

Ben becerememişim :) vallahi merakta ettim biri anlatirmi acaba diyede

Aslında android çok mükemmel bir platform ve android cihazlar hack aracı olmayı gerçekten hakediyor. hemde routerler güvenliği çoğu zaman android için hesaplanmadığından tehlikeye girebilir. Yani kısaca Android cihazlar networkte bilgisayardan çok daha hızlı iş görebilir.

Aslında planım olması için daha çok erken çünki android hakkında çok bilgim yok ne yazıkki, daha çok pentesting ile uğraşıyorum ancak android kendine çok çekiyor beni:)

Proje açık olacak, yani ne olduğu neler olacağı tam olarak bilinmiyor mu abi?

Beni muhabbete çekiyorsun istemeden mi bu gercekten ince sorular ekliyorsun afferin sana.

Mesela konularimi okudun mu çünkü sürekli bunu alışkanlık haline getirdim.

Mesela bir projeye baslamadan önce onun fitilini çekip forumun ortasına atıyorum sonra insanlara enteresan tuhaf ilgi çekici cezbedici veya gereksiz "pardon gereksizi"cikaralim yani ortada fol yok yumurta yok biz projeyi tartisiyor konusuyorken Başlıyorum bazı zamanlar 3 ay 4 ay süren projeler oldu ama bunuda sürekli "dedim ya alışkanlık edindim" her aşamasını burada paylasiyorum her halini görüyorlar yorumluyor fikir öneri sunuyorlar sanki projeyi "koca forumla" birlikte yapiyoruz gibi.

Sana bir soru ?
Dün kaçta uyudun ve kaçta uyandın ?
Dün aksam 9 gibi başladım tüm gece ve bugün saat aksam 10 gibi biraktim zaten burdayim forumda.
İşte bu projeler çok zaman vakit istiyor mesela bu konuya bakarmisin " https://www.turkhackteam.org/konular/android-x-logger-apk-forensics-hack.2022944/ " bu proje halen tamamlanmadı konuyu anlamasan da kullanmasanda bu konuyu açtiginda konu seni içine çekecek çünkü ilginç gelecek anlamaya calisacan.

Sen bunu yaparken bizim yasadigimiz zorlukları dusunemezsin.

Tamam kabul ediyorum normal işleri temsil eden projeler olsa bu kadar ugraşmam yazar bitirir veririm.
Ama benim ilgim alakam zafiyetim olsa gerek hep işin perde arkasina bakmak oluyor. Zaten az önce kendime gıcık oldum :) Geçmiş yıllara ait "Android" dışı bir konuya Google de "Turkhackteam By Zehirx Web Hack Zone" diye arattim ama görsellerde tek gördüğüm android idi.

Bir noktada iyi niye
Çünkü türkiyede belki sizler arastirmiyor karşınıza cikmiyor veya tesadüf olsa denk gelmiyorsunuz ama
Türkiye de Forum içi Forumlar konular anlatimlar deneyimleme gibi tek bir nokta var tabi konu "Android" ise akla gelen aklı boş ver "Google" Sonuç olarak Turkhackteam sitesini bilgi alabilirsin veya bilgi edinebilir yada sorun burada tartışılmış olarak "Turkhackteam" sitesini verir.

Bu iyi olan tarafı ama en iyisi bizim birşeyler paylaşıyor olmamiz forum içi sadece.

Tabi Ticaretini yapıyorum hizmet verdigim yerler var ama konu hack degilde hack benzeri şeyler asla insanlara zarar veren şeyler veya forum içi kesinlikle kimseye birsey satmamış ticaretini görüşmemişimdir çünkü free sunuyorum zaten belki bugün değil ama yarın kullanacagin daha iyisi projeler olacak mantigi ile.

Uzun yazdin daldan dala kondun deme.
Ben tecrübe bilgi deneyim bir karakter anlattim.

Son birşey ve tüm bunları asla pc kullanmadan yapabiliyorum. Yapıyorum u geçtim yapabiliyorumdayim.

byghost07

Yeni üye
20 Ocak 2023
8
0
Beni muhabbete çekiyorsun istemeden mi bu gercekten ince sorular ekliyorsun afferin sana.

Mesela konularimi okudun mu çünkü sürekli bunu alışkanlık haline getirdim.

Mesela bir projeye baslamadan önce onun fitilini çekip forumun ortasına atıyorum sonra insanlara enteresan tuhaf ilgi çekici cezbedici veya gereksiz "pardon gereksizi"cikaralim yani ortada fol yok yumurta yok biz projeyi tartisiyor konusuyorken Başlıyorum bazı zamanlar 3 ay 4 ay süren projeler oldu ama bunuda sürekli "dedim ya alışkanlık edindim" her aşamasını burada paylasiyorum her halini görüyorlar yorumluyor fikir öneri sunuyorlar sanki projeyi "koca forumla" birlikte yapiyoruz gibi.

Sana bir soru ?
Dün kaçta uyudun ve kaçta uyandın ?
Dün aksam 9 gibi başladım tüm gece ve bugün saat aksam 10 gibi biraktim zaten burdayim forumda.
İşte bu projeler çok zaman vakit istiyor mesela bu konuya bakarmisin " https://www.turkhackteam.org/konular/android-x-logger-apk-forensics-hack.2022944/ " bu proje halen tamamlanmadı konuyu anlamasan da kullanmasanda bu konuyu açtiginda konu seni içine çekecek çünkü ilginç gelecek anlamaya calisacan.

Sen bunu yaparken bizim yasadigimiz zorlukları dusunemezsin.

Tamam kabul ediyorum normal işleri temsil eden projeler olsa bu kadar ugraşmam yazar bitirir veririm.
Ama benim ilgim alakam zafiyetim olsa gerek hep işin perde arkasina bakmak oluyor. Zaten az önce kendime gıcık oldum :) Geçmiş yıllara ait "Android" dışı bir konuya Google de "Turkhackteam By Zehirx Web Hack Zone" diye arattim ama görsellerde tek gördüğüm android idi.

Bir noktada iyi niye
Çünkü türkiyede belki sizler arastirmiyor karşınıza cikmiyor veya tesadüf olsa denk gelmiyorsunuz ama
Türkiye de Forum içi Forumlar konular anlatimlar deneyimleme gibi tek bir nokta var tabi konu "Android" ise akla gelen aklı boş ver "Google" Sonuç olarak Turkhackteam sitesini bilgi alabilirsin veya bilgi edinebilir yada sorun burada tartışılmış olarak "Turkhackteam" sitesini verir.

Bu iyi olan tarafı ama en iyisi bizim birşeyler paylaşıyor olmamiz forum içi sadece.

Tabi Ticaretini yapıyorum hizmet verdigim yerler var ama konu hack degilde hack benzeri şeyler asla insanlara zarar veren şeyler veya forum içi kesinlikle kimseye birsey satmamış ticaretini görüşmemişimdir çünkü free sunuyorum zaten belki bugün değil ama yarın kullanacagin daha iyisi projeler olacak mantigi ile.

Uzun yazdin daldan dala kondun deme.
Ben tecrübe bilgi deneyim bir karakter anlattim.

Son birşey ve tüm bunları asla pc kullanmadan yapabiliyorum. Yapıyorum u geçtim yapabiliyorumdayim.
Anladım sanırım işiniz zor ama telefondan ne yapabilirim neye ulaşabilirim nasıl ulaşırım hiçbir bilgim yok 0 bilgi ile geldim Onun için hiç anlamadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.