Whatsapp Kendi Kendine Silinmiş Hesap

Doukanyrdn

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
599
0
Ankara
Merhaba benim telefon yaklaşık 5.5 aydır savcıda incelenmek için fakat dava kapandı telefonum savcıda bekliyor alacağım hiç incelenmedi yani dava kapandığı için fakat dun annemin telefonundan whatsapp ima baktım bir de ne göreyim whatsapp hesabim kapanmış whatsapim yok gözüküyor sebebi nedir

Rapture

Kıdemli Grafiker
16 Eyl 2018
3,589
1,431
Black Sheep
Merhaba, telefonu aldığınızda yetkili kişiye sorabilirsiniz, whatsapp mesajlarınız kontrol edilmiştir. Neticede kapatılmıştır. Aynı numarayla tekrar whatsapp kurmanız gerekecektir muhtemelen.

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631
3 Aydan fazla sürede kullanılmayan Whatsapp hesapları otomatik olarak kapatılıyor. Aynı numara ile tekrardan kayıt yapmak zorundasınız. Mesajlarınız ne durumdadır bilemiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.