Whatsapp+ Profiline Bakanı Öğrenme (RESİMLİ ANLATIM)

sifaci194

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
367
0
Adana
kardeşim eline sağlık birşey sormak istiyorum. Meselea arkadaş ile konuştuk bi konu vardı o konu kaPandı gitti sohbeti bitirdim hemen 10 dakikada. Bildirim gelmemesini nasıl sağlayabilirim

kemalovic

Katılımcı Üye
12 Mar 2016
359
0
Nereye
Hala samsung s6 da sorunum cozulmedı be abi :/ log kayıtlarına telefon numaraları düşmüyor kac kısının nnumarasından profılıme bakıyorum olmuyor :S

derbedersinan

Yeni üye
7 Ara 2007
1
0
Sa oncelikle tesekkurler dediginize gore programi kurdugumuzda merak ettigimiz kisinin profiline hic bakmayacagiz dedin ya peki baktik diyelim programi telden kaldirip yeniden kursak en basa donmus olurmuyuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.