WhatsApp Sözleşmesi

Whatsap Yerine Hangi Uygulamayı Tercih Edersiniz

• Kullanılan toplam oy
    38

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Şimdi WhatsApp neredeyse tüm izinlere sahip bir uygulama.Bizim şahsi irademiz dışında bilgi toplamak için kamera ve ya dosyalarımızı , konum bilgimizi kullanabilir.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,047
35
Osmaniye 80
1 saat önce banada geldi ancak ben bu durumu Wp.apps verilerini silerek saf dışı bıraktım smdilik tekrar gelir ama suanlik bir sorun yok.

Photess

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
832
3
Hocam kabul ettik , geri almanın bir yolu var mı? Sen de yardım edemezsen ne yaparız bilmem.

Whatsapp'ın dediğine göre whatsapp ın datasındaki bütün verilerinizi silmenin bir yolu var ama bütün verilerin silinecek ve telefon numaran wp'ta bir zamana kadar kullanamayacaksın (ban gibi) ;
Whatsapp ayarlar > Hesap > Hesabımı Sil

bu aşamaları yaparsan ve tekrar whatsappa dönmek istersen dönemessiniz ! ancak whatsappa mail atmanız lazım ki telefon numarası üzerindeki kısıtlamanız kalksın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.