/ WhatsApp Web Nasıl Kullanılır? / Stajyer /

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10

Merhaba Arkadaşlar. Özgün bir konu ile tekrardan karşınızdayım. Bilen Arkadaşlar vardır fakat ben tekrardan ele almak istedim sizin için.

thtson2.png

Öncelikle Whatsapp web Whatsapp'ı tarayıcı [Bilgisayar] Üzerinden rahatca konuşma sağlamanız için çıkarıldı.Lafı uzatmadan kullanımına geçelim. Whatsapp'ı Telefon üzerinden güncelleyiniz.

Sonrasında telefonunuza sohbet kısmındayken,

o0Drvk.jpg

Whatsapp Web diyelim önümüze bir QR Kodu çıkıcaktır.

https://web.whatsapp.com/ Bu Adrese gidiyoruz. Sonrasında Telefonumuzdan Web Whatsapp diyip,QR kodunu açıyoruz.

Sonrasında,

l3avab.png

Bu soldaki kısma QR kodu açıkken telefonun kamerasını tutuyoruz arka kamerayı. Taramaya başlıyor. Ve Web whatsapp'a girmiş oluyoruz.

Bkz;

DBN4n6.png

Gerçekten kullanışlı. Whatsapp'ın önceden yapması birşeydi uzun zamandır var diye biliyorum.

Bu konumda bu kadar arkadaşlar Teşekkür Ederim & İyi günler. Konu & anlatım bana aittir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.