WhatsApp'ı Sahte Numara ile Kullanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB

16.03.2016 GÜNCEL ÇALIŞMAKTADIR !

Arkadaşlar yepyeni bir program sunuyorum. Bu program sayesinde kendinize sanal bir numara oluşturuyorsunuz, bu numarayı dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. örnek : 0555 555 5555 gibi. Bununla bitmedi , istediğiniz numaradan istediğiniz numaraya mesaj atabilirsiniz arama yapabilirsiniz. Anlatıma geçiyorum :

Google Play linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.telcentris.voxox&hl=tr

Google hesabınız yoksa direk apk yi ücretsiz bir şekilde indirmek için bu siteye girip yukarıdaki google play linkini yapıştırarak indirebilirsiniz : APK Downloader [Latest] Download Directly | Chrome Extension v3 (Evozi Official)

İster telefonunuza ister Bluestack a yükleyebilirsiniz. Ben telefonuma yükledim. Siz bluestacks a da yükleyebilirsiniz. Telefona yüklememin sebebi uygulamaya telefondan da girerek istediğiniz numarayı istediğiniz şekilde arayıp mesaj atabilirsiniz. İnternet bağlantısı olmak zorunda tabiki .. İnternete de bedava girmek için your freedom uygulamasını kullanabilirsiniz. Herneyse konumuza geri dönelim.

Telefondan google play a girip arama kısmına voxox yazdıktan sonra çıkan sonuçlarda en üsttekine tıklayın.

Z1rLJo.png

Yükle diyerek devam edin.

Burda indirdikten sonra yükleyecektir .

ozLA9R.png

lzok9g.png

Yüklendikten sonra uygulamayı açın. Karşınıza böyle bir ekran gelecektir. Sign me Up a tıklayarak uygulamaya kayıt olalım.

VyZl6j.png

Burda önemli bi nokta var arkadaşlar : burda size kayıt olurken telefon numaranızı isteyecektir hesap onayı için . Bu yüzden gerçek numaranızı girin.

nGvA2B.png

Uygun şekilde doldurup Sign Up a basın.

vo0gRr.png

1n9Yr5.png

Telefonunuza onay mesajı gelecektir. Gördüğünüz kutuya onay kodunu yazıp Verify e basın.

LoJpEV.png

rdqgRP.png

Evet hesabımızı açmış bulunmaktayiz.. Programı inceleyelim. Bu kısım mesajların geldiği kısım.

78OoPl.png

Burası arama yapmak için kullanılan kısım.

PER5B8.png

Burda rehberinizi gösteriyor.

gLNkyN.png

Burda da durumunuzu yazabilirsiniz. Renk olarakta belirleyebilirsiniz. Online , meşgul ve uzakta gibi...

9p6Vq8.png

Burası ayarlar kısmı

q2g48q.png

Aynı sayfada yani MORE menüsünde aşşağıya inince SETTINGS in altında User e tıklayın.
Burda Caller ID sizin numaranız oluyor. İstediğiniz numarayı yazabilirsiniz.Türk numarası yazacaksanız 90534 şeklinde yazın. Yani numaranın başına 9 koyun. Ben kendi numaramı yazdım. Ve annemin telefonunu aradım . Bakın ;

Mlz6g9.png

QgkRYg.png

XYnBqD.png

B9VZ4Q.jpg

Bunu da kanıt olaraktan göstereyim dedim :)

Çokta zor değil aslında , Sistem hakkında biraz bilgi vereyim ;

Her yeni üyeliklerde sistem otomatik olarak 1$ veriyor hesabınıza. Dilerseniz para karşılığında $ alabilirsiniz. Bunu denemedim . Ama hem bilgisayardan hemde telefondan arama yaptım ve mesaj gönderdim hiçbir sıkıntı yaşamadım. Uzun süredir bunu kullanıyordum TurkHackTeam Ailesi ile de paylaşmak istedim. Bu yöntem ile uygulamada MORE bölümünde ki Voxox number deki numarayı vatsapta ki numara yerine yazarak sahte vatsap hesabı da kurabilirsiniz. Sorun yaşarsanız konu altından sorununuzu belirtebilirsiniz veya özel mesaj atabilirsiniz.

Caller Id Telefon Doğrulaması yapılmış hesaplarda çalışmaktadır...

Son düzenleme:

Ahr

Yeni üye
24 Şub 2014
28
0
Tşklr özel mesaj atamıyorum şimdi şöyle bişeyde var örnek numaram 505 111 11 11 bu numrayı kullanıyorum ve bu numara üzerindne whatsapp yükledim kullanıyorum sonra bu numarayı iptal ettim tamamen yeni numra aldım oda 505 000 00 00 olsun bu numarayla eski numaramın üzerine kayıtlu whatsapp kullanabiliyorum yani yeni numaramdaki kişiler whatsapp olduğunu göremiyor ama ben onları görebiliyorum bu şekilde kullasam mesajları dinliyebilirler mi sizce

BassMixx

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
499
0
Gerçekten çok faydalı paylaşımın için teşekkürler eminim birçok kişi bundan faydalanacaktır. +Teşekkür.

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Tşklr özel mesaj atamıyorum şimdi şöyle bişeyde var örnek numaram 505 111 11 11 bu numrayı kullanıyorum ve bu numara üzerindne whatsapp yükledim kullanıyorum sonra bu numarayı iptal ettim tamamen yeni numra aldım oda 505 000 00 00 olsun bu numarayla eski numaramın üzerine kayıtlu whatsapp kullanabiliyorum yani yeni numaramdaki kişiler whatsapp olduğunu göremiyor ama ben onları görebiliyorum bu şekilde kullasam mesajları dinliyebilirler mi sizce

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.Şimdi dediğin şeye gelince sen bir numarayla WhatsApp a kayıt olursun kullanırsın falan rehberini senkronize eder vs. Hesabı da sonrada sildin diyelim. Aynı telefona yeni bir numarayla WhatsApp ı kurduğunu düşünelim. Şimdi burda sen hesabı kurunca eski numarandan yaptığın kişiler ve görüşmeler gelir.Hafıza kartında yedekliyor WhatsApp bunları. Yeni numarandaki kişilerin seni WhatsApp ta görememesi çok normal çünkü numaran onların WhatsApp hesabında veya telefonunda kayıtlı olmadığı içindir.Zaten konuda da söyledim sizin karşı rehberde ekli olmanıza gerek yok siz yazabilirsiniz gene diye.Son dediğini anlayamadım dinleyebilirler mi derken neyi kasdettin ?

Gerçekten çok faydalı paylaşımın için teşekkürler eminim birçok kişi bundan faydalanacaktır. +Teşekkür.

Umarım öyle olmuştur, güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

Ahr

Yeni üye
24 Şub 2014
28
0
Yani mesajları 3 sahuslar görebilir mi? (Gerçi Başbakanı vs.. dinliyorlar onu mu yapamıyacajlar yene sorayım dedim ?

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Yani mesajları 3 sahuslar görebilir mi? (Gerçi Başbakanı vs.. dinliyorlar onu mu yapamıyacajlar yene sorayım dedim ?

Aynen öyle de şuana kadar bir kaç yabancı forumlarda bazı haberler duymuştum işte da imei no kolanlanarak WhatsApp içeriği görülebiliyor diye falan da ne kadar doğru bilmiyorum. Ama algoritmayı çözmüşlerdi sanırım. Bir googleden araştır istersen de yani bunu öyle herkes kolay kolay yapamaz sen içini rahat tut derim :) Son güncellemesinde zaten bu açık ortadan kaldırıldı diye haberleri de yayımlanmıştı. :)

Saolasın kardeşiim o güzel yorumun için ben teşekkür ederim sizleri için yararlı oluyorsam ne mutlu :)

Umarım öyle olmuştur, güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

eline yüregine sağlık babacanım yeni gördüm ve gerçekten yararlı bir konu olmuş tarafımca konu sabite alınacak babacanım:)

aynen çok başarılı olmuş babacanım:)[/QUOTE]

Yorumunu görünce çok mutlu oldum abi teşekkür ederim güzel yorumun için, forum için yararlı olmaya çalışıyoruz sizlerinde sayesinde :)
tekrar teşekkür ederim :)

Isime yaracak emin ol :)

İşine yarayacağına sevindim Ne mutlu o zaman bana kardesim güle güle kullan :)

Refaccc

Yeni üye
25 Şub 2014
33
0
Beyler çok acil ben numarayı aldım whatsapp açtım hemen bi grupta admin gözüktüm profil resmi önceden falan var arapça bi grup korkuyorum lan nasıl sitedir bu?

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Beyler çok acil ben numarayı aldım whatsapp açtım hemen bi grupta admin gözüktüm profil resmi önceden falan var arapça bi grup korkuyorum lan nasıl sitedir bu?

korkmana gerek yok dostum gruptan çık istemediğin kişileri de engelle bana da yabancı biri mesaj atmıştı :)

IKANTUTAR

Uzman üye
23 Şub 2013
1,199
6
fransa
rehberinizdeki numaralar bazıları gözükmez gözükmesi için +9 numarayı yazarak ekliyebilirsiniz
teşekkürler DesDeRe*

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.