Wifi aracılığı ile btc kasma

CANER1356

Yeni üye
25 May 2024
28
3
Dostlar benim aklıma bir soru takıldı şimdi bu bitcoin sanal ortamda kazılan bir sanal para değilmi şimdi konu şu ben wifi ip si aracılığı ile o wifi de bulunan telefon bilgisayar gibi cihazları kullanıcısının bilgisi haricinde arka plandan o cihazı kullanarak mining kasabilirmiyim bildiğiniz ip adresinden PC hackemek gibi düşünün böyle birşey mümkünmü

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
445
211
Dostlar benim aklıma bir soru takıldı şimdi bu bitcoin sanal ortamda kazılan bir sanal para değilmi şimdi konu şu ben wifi ip si aracılığı ile o wifi de bulunan telefon bilgisayar gibi cihazları kullanıcısının bilgisi haricinde arka plandan o cihazı kullanarak mining kasabilirmiyim bildiğiniz ip adresinden PC hackemek gibi düşünün böyle birşey mümkünmü
Evet mümkün, fakat ya kendiniz yazıcaksınız mining(Blockchain/Wallet) kodunu oradan uygun bir hashi bulursa sizin ip adresinize atacak kod yazabilirsiniz, sizin ip adresinizinde bağlanacak cihazların bağlatnısını kabul edip hashi yollama kodu yazabilirsiniz. Yazılımınızın yüklenmesi için sistemlere tarama yapıp, tarama bilgileri ile araştırma yapabilirsiniz. Hazır bir yazılım yazıcaksanız "mining malware" araştırması yapıp bakabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.