Wifi Kırma Mümkünmüdür ? Wifi Nasıl Kırılır Hangi Programlar İle Kıralabilir ? En Çok Hangi Program Kullanılır ? [FEHOR] Farkı İle !!

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
MERHABA ARKADAŞLAR

WİFİ KIRMA MÜMKÜNMÜDÜR ? WİFİ NASIL KIRILIR HANGİ PROGRAMLAR İLE KIRABİLİR ? EN ÇOK HANGİ PROGRAMLAR KULLANILIR VE EN ÇOK HANGİ PROGRAMDAN OLUMLU SONUÇ ALINIR ?

WİFİ KIRMA MÜMKÜNMÜDÜR ?
ARKADAŞLAR HERKEZİNDE DÜŞLEDİGİ GİBİ WİFİ KIRMAK EN ÇOK İSTENİLENLERİN İÇİNDE YER ALIR. BİR YERE GİRRİGİNİZDE HEMEN ORDAKİ WİFİ'Yİ KIRIP BAGLANMAK KİMİN HOŞUNA GİTMEZKİ ? WİFİ KIRMA MÜMKÜNMÜDÜR SORUSUNA GELİRSEK EVET ARKADAŞLAR BİR ÇOK YÖNTEM İLE WİFİ KIRABİLİRİZ.

WİFİ NASIL KIRILIR HANGİ PROGRAMLAR İLE KIRABİLİR ?

ARKADAŞLAR COGU PROGRAM İLE KIRABİLİR. BUNLARIN EN AMA EN BİLİNDİK PROGRAMI İSE ,

(1) DUMPPER'DIR DUMPPER KULLANIM KOLAYLIĞI İLE DİKKAT ÇEKMEKTEDİR.
AMA ONUNDA KIRABİLDİGİ WİFİ KADAR KIRAMAYABİLDİGİ WİFİ'LERDE VARDIR.
DUMPPER WPA/WPS 2 AÇIKLI MODEMLERİ COK RAHATLIKLA KIRARKİ GÜNÜMÜZDE ÇOGU MODEMDE BU AÇIK BULUNMAKTA DUMPPER HAKKINDA'Kİ KONUM. BU ARADA KONUMDA %100 OLDUGUNU BELİRTMİŞTİM %80 CİVARI WPA VE WPS2 MODEMLERİNİ KIRABİLİYOR ARKADAŞLAR.
http://www.turkhackteam.org/network/1189338-wifi-kirma-100-sonuc-resimli-anlatim.html

(2)COMMWİEW FOR WİFİ
BUDA BAŞKA BİR YÖNTEMDİR PEK ÖNERMİYORUM AMA BULUNSUN DİYEDE EKLEMEYİ ES GEÇMİYORUM. KULLANIMININ BİR KAÇ VİDEOSUNU IZLEDIKTEN SONRA ANLAYABİLİRSİN DUMPPER'A GÖRE BİRAZ DAHA ZORDUR.
İNDİRME LİNKLERİ
Gerekli Olan Programlar (2 Adet)
1) Commview for wifi
2) Aircrack-ng

(3) KALİ LİNUX İLE WİFİ KIRMA
HERHANGİ BİR PROGRAM İSTEMİYOR GEREKLİ OLAN ŞEYLER KALİ LİNUX İŞLETİM SİSTEMİ VE KOD'LARI BİLDİKTEN SONRA ZATEN VERİ TOPLAMA İŞLEMİ NEYSE BURDA YAZILI DEGİLDE VİDEOLU ANLATIM İLE BAŞ BAŞA BIRAKAYIM SİZİ DAHA AYDINLATICI OLUR BU ARADA VİDEO BANA AİT DEGİLDİR. AMA ANLATIM İYİ BUYRUN BUDA VİDEO LİNKİ :)
https://www.youtube.com/watch?v=Dmg5Kd47sio

(4) EVİL TWİNG ATTACK
BUNUDA BİR ÇESİT SCRİPT GİBİ DÜŞÜNELİM NASIL FAKE BİR FACEBOOK ADRESİ OLUSTURUP ARKADASIMA ATARIZ O MANTIK GİBİ GİBİ :)
ŞİMDİ BUNU KULLANMAK İÇİN KALİ LİNUX İŞLETİM SİSTEMİNE SAHİP OLMASINIZ.
SİZİ VİDEO İLE BAŞBAŞA BIRAKIYORUM (VİDEO BANA AİT DEGİLDİR) :)
VİDEO LİNK
evil twing attack wpa/wpa2 - Video Dailymotion
İNDİRME LİNKİ
linset
HATA ALAN ARKADAŞLAR İÇİN

SIRASIYLA YAPICAKLARI
apt-get install isc-dhcp-server

apt-get install hostapd

apt-get install lighttpd

apt-get install php5-cgi

EN ÇOK HANGİ PROGRAMLAR KULLANILIR VE EN ÇOK HANGİ PROGRAMDAN OLUMLU SONUÇ ALINIR ?

EN ÇOK KULLANILAN PROGRAM VEYA YÖNTEM ?

İLK OLARAK ŞÜPHESİZKİ EN ÇOK KULLANILAN PROGRAM YUKARIDADA BAHSETTİGİM GİBİ KULLANIM KOLAYLIGI ACISINDAN DUMPPER'DIR NEDENİ İSE HİÇ BİR ŞEYDEN ANLAMANIZA GEREK KALMADAN KIRABİLİRSİNİZ JUMPSTART (YARDIMCI PROGRAMI) SAYESİNDE.

EN ÇOK HANGİ PROGRAMDAN/YÖNTEMDEN SONUÇ ALINIR ?

EVET ARKADAŞLAR KESİN BİR SONUÇ OLARAK FAKE FACEBOOK'DAN ÖRNEK VERMİŞTİK HANİ 'EWİLL TWİNG ATTACK' ADLI YÖTEMİMİZDİR. SEBEBİ İSE FAKE FACEBOOK GİBİ KURBAN KENDİ ELLERİ İLE WİFİ ŞİFRESİNİ BİZE VERMEKTEDİR. :)

ARKADAŞLAR KONUMUN SONUNA GELDİK UMARIM YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR. ŞUANLIK AKLIMA GELENLER BUNLAR SIK SIK GÜNCELLERİM , İYİ FORUMLAR DİLERİM ARKADAŞLAR :)

Son düzenleme:

hguter

Katılımcı Üye
20 Tem 2015
469
0
Evil twin attack "Wifislax" icinde mevcut arkadaşlar. "linset" komutu ile açabilirsiniz.

Son düzenleme:

LulzSecurity

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
399
0
Istanbul
Eğer kali linux'ta cd desktop yazıp hata alan varsa yanlış yazmışsınızdır.
Komutun doğru yazılışı "cd Desktop" şeklindedir D harfinin büyük olması gerekir. :RpS_biggrin:

Son düzenleme:

CtrlZz

Yeni üye
23 Eki 2015
13
0
paylaşımın için teşekkürler :) dediğin gibi her ne kdr bazılarını kırmasada kırdıklarıda var dumpperın :)

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
Eğer kali linux'ta cd desktop yazıp hata alan varsa yanlış yazmışsınızdır.
Komutun doğru yazılışı "cd Desktop" şeklindedir D harfinin büyük olması gerekir. :RpS_biggrin:
Zamanında Az Ugraşmamıştım Aklıma Gelmemişti Eklemek Teşekkürler :)
paylaşımın için teşekkürler :) dediğin gibi her ne kdr bazılarını kırmasada kırdıklarıda var dumpperın :)
Benim İş yerimdeki Ve evimdeki Wifilerin 10/8 Kırdı Diyebilirim :) Yeni Sürümu Olan 80.1 Daha Etkli Sonuç Veriyor Deneyebilirsiniz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.