///Wifi veya Kablosuz Şifre Hack anlatımı babacanlar///tht farkkı ile

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Takip edıyorum abi seni. Çok güzel konular acıyosun. Hepsini okudum sıradakını beklıyorum:)

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
xiaopan dede reaver var direk taratıyorsunuz sonra o kendisi wps deniyor daha kolay değilmi kardeşim :)

eksen021

Katılımcı Üye
3 Ağu 2008
616
0
arkadaşlar 2 kere denedim şu sorunu alıyorum acaba nedendir bakarmısınız

quitting after 11000 crack attempts failed to recover wpa key

29 Eki 2012
235
0
Videolu anlatım yapsadın daha acıklayıcı olurdu bence eline sağlık
Ayrıca airmon-ng
wash -i mon0
komutunda gelen modem adresleri arasinda Wps locked [ yes ] olan kırmak istiyorum bu konu hakkında bilgilendirme yaparsan sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.