Wifi ye Bağlı Cihazları Hackleme ANDROİD zANTI // Yakamoz1319)

cggo

Yeni üye
21 Ocak 2019
14
0
Error connecting to the Zimperium servers. Please try again later.
Hatası alıyorum ne yapmam gerekiyor?

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
248
21
Kali Linux
Telefonumun Rootlu Olması Şartmıdır Hocam ?

-------------------------------------------------------------

ALLAHTAN BAŞKA İLAH YOKTUR

Son düzenleme:

B4TT4LG4ZI

Üye
8 Ara 2018
83
0
Cehennem
Bi arkadaş şöyle bi konu açmış MITM la ilgili. eskiden cafedeydik arkadaş istediği müziği kafenin hoparlöründen çalmış. kafenin siparişlerin yazıldığı bilgisayara girip bi kaç masaya çay söyledi yazmış.
bu nasıl yapılır yardımcı olursanız sevinirim. birde casper via a1 e nasıl root atacağım yardımcı olursanız sevinirim. hiçbir türlü olmuyor.

Fevera

Yeni üye
28 Eki 2019
11
0
Iyi gunler dilerim ben bu işlere yeni merak sarmis biriyim zanti programini verdiginiz linkten indirdim ama cihazim programa tiklayinca donuyor ve kendiliginden kapaniyor sebebi ne ola bilir ( telefonum s7 edge rootludur)

Son düzenleme:

greenGhOsT

Yeni üye
24 Kas 2019
6
0
Merhaba,
Sitenizi uzun zamandır taniyorum ama ilk kez kayıt oldum. Bu program çok ilgi çekici ve aile icinde veya arkadaslara karsi saka yapma konusunda oldukca işe yarar. Ancak link'e tikladigimda yukleme sayfasina gidemiuorum. Acaba ben yanlis yol mu izliyorum?
Ayrica baska yerlerden kaynaklara da ilasilabilir elbette ama hakkinizi vermek gerekirse: hakikatten ozenli bir sunum yapmissiniz. Simdi burdan boylesine gizel bilgiler edinip, baska yerden programi edinip uygulamak vicdanima agir gelir
Haberlerinizi bekliyorum.
Iyi calismalar dilerim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.