Wifi ye Bağlı Olan Kullanıcıları Hackleme ANDROİD // Türkçe Dsploit

HaXMoDTHT

Yeni üye
16 Mar 2018
6
0
ss

Üstad busybox da denedim olmuyor acaba rootumla sıkıntı olabilir mi karşı pcye karşısına resim çıksın istiyom google fotoğraflarda normal duruyo... lütfen yardım üstad diyom :siritan2

HaXMoDTHT

Yeni üye
16 Mar 2018
6
0
Busybox sadece hataları önerir ama rootla alakası yok yazılımı sahte büyük ihtimal kısacası denemeyin işe yaramıyor

VeyselSrky

Yeni üye
21 Ağu 2017
19
0
ADIYAMAN
Benim telefon rootlu olmasına rağmen rootlu olmadığını söyleyen ve sadece rootlu telefonlarda çalışacağını belirten bir uyarı geldi. yardımcı olur musun ? :)

Guerta

Yeni üye
8 Şub 2019
25
0
Cehennem
Ƴαĸαмoz1Յ1Գ;4965988' Alıntı:
Android Cihaz İle Wifi Ağını Kontrol Etmek //
Türkçe Dsploit
hqdefault.jpg

Arkadaşlar size Wifi içi Hack Programını Tanıtacağım.
Öncelikle cihaz ROOT lu olmalıdır. Yoksa program çalışmıyor.. Program çalışıyor. Kodlaması Linux tabanlı. Bağlı olduğunuz wi-fi de işlem yapabiliyorsunuz.

Örneğin; Wi-fi ye bağlı olanları atma, Bağlı olanların Facebook, twitter, gmail, şifrelerine bakabiliyorsunuz. Port bakma özelliği var.

Paket toplama, Şifre Kırma, Eğer bide adam bilgisayarda ise o bilgisayardayken ona istedğiniz fotoğrafı anında gönderebiliyorsunuz. Mesela internette haberlerde gezinirken siz ona resim göderdiğniizde o birdaha başka yere basarsa bastığı sayfadaki resimlerin nerdeyse hepsi sizin gönderdiğiniz resime dönüşüyor.

Yada videoda gönderebiliyorsunuz.

Başka bir özelliği de onun anlık nereye girdiğini görebilidğiniz o googleye girdiğinde siz telefonunuzdan scan' a basıyorsunuz size google.com u gösteriyor.

Program Hack üzerine kurulu anlayacağınız.
Dsploit eskidir. Yeni sürümü Zanti olarak değiştirilmiş ve google play de yerini almıştır. Fakat Türkçe olması ve kullanımı daha açık olması sebebiyle ben Dsploit kullanıyorum ve tavsiye ediyorum.yakamoz1319. Zanti yi "İngilizce Olarak" Google Play'dan İndirebilirsiniz.Burdan

Türkçe sürüm Dsploit i konu altındaki vereceğim linkten indirebilirsiniz.

Uygulamanın bu sürümü tamamen Türkçe olduğu için daha fazla detaya girmeye gerek duymuyorum. Hangi seçeneğin ne iş yaptığı zaten açık ve net.

Aktif olarak kullanıyorum. Resim gönderme özelliği favorimdir.
:D
CİHAZIMDAN GÖRSELLER:

gyj5vR.png
qR9YQD.png

MW9E8Q.png
QW1A83.png

XJ2v8R.png
d045lV.png

52pdEj.png
AgZm8p.png

Uygulama içeriğinde kullandığım aktif kısımlar hakkında kısa bilgilendirme..

Alınan-Gönderilen veri : Adı üzerinde, ağdaki veri trafiğini izler..

Hedefin internetini Kes: Açıklamaya gerek yok sanırım..

Redirect: Bu kısma istediğiniz URL yi yazarsanız, kurban sizin yazdığınız Url dışında başka hiçbir yere giremez. Örneğin ayarlarsanız, tarayıcıya haberler. com yazar, turkhackteam de bulur kendini ;)

Görüntüleri Değiştirin: İster telefon hafızasındaki, isterse url deki resmi yönlendirin, karşı tarafın girdiği tüm web sayfasındaki tüm resimler sizin gönderdiğiniz resminiz ile değiştirilir ve heryerde sizin gönderdiğiniz resim olur...(Denendi,favorimdir :)

Videoları Değiştirin: Resim ile aynı mantıktadır..

Sayfaya İleti Gönderme: Yazacağınız yazının karşı tarafın ekranına düşmesini sağlar. Hacklendin, ya da izleniyorsun...vs.vs.. sizin yaratıcılığınıza kalmış, kurbanı korkutabilirsiniz...

Özel Filtre: Hedef bir kelime belirleyin. Örneğin kelimemiz ekonomik olsun. Siz onu naber hacı ! olarak değiştirip ayarlayın... Kurban haber okuyor ya da vs.vs. Girdiği sayfada bulunan tüm ekonomik kelimesi değiştirilerek sizin yazdığınız Naber hacı ! görünecektir :)

Örneğin;
Okunan haber >>> 'Çin’deki ekonomik sıkıntılar.... olsun
Kurban bu cümleyi >>> Çin’deki Naber Hacı ! sıkıntılar.... olarak görecektir.
Anlatabilmişimdir umarım .

<<< İNDİR >>>

Uygulama içeriğinde bulunan birden fazla hack aracı (ağa sızma, modem kontrolü, port tarama, ip tespiti, interneti kesme,ağ kontrolü vs.vs) mevcut olduğundan virustotal taramasında virüs algılanmaktadır. Fakat kesinlikle backdoor vs yoktur. Uygulama bana ait değil, kendi cihazımda yüklü, kullanmaktayım.

Virüs konusunda tereddüt edenler için:

dSploit in son hali olan zANTI uygulamasının resmi web sayfası:
https://www.zimperium.com/zanti-mobile-penetration-testing

Virustotal:
https://www.virustotal.com/tr/file/d44ff350042c24be06ca1fe9f3c3fa998c600a6428103a37b9b71bfd42979aea/analysis/

Modemden kaynaklı yapamayanlar, ya da farklı sebeplerle hata alanlar için yeni sürüm olan zANTI uygulamasını paylaştım. Uygulama ve anlatım birebir aynı olup, daha taze bi konudur.
http://www.turkhackteam.org/google-...i-hackleme-android-zanti-nyx.html#post5484548

Çok yararlı konu olmuş hocam çok işime yaradı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.