GNU/Linux WifiSlax Kurulum Hakkında

xMstfx

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
424
1
Arkadaşlar WifiSlax ı Boot Ettikden Sonra Kendi İşletim Sistemim Yani Windows 10 Gitmeden Nasıl Kurulum Yapabilirim Baktım Ama Bulamadım Bir Yardım Edebilirmisiniz Lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

xMstfx

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
424
1
Merhaba,
Sisteminizi boot etmiş olduğunuz USB bellek ile başlatıp normal işletim sistemi kurulumuna geçebilirsiniz.

bunu nasıl yapabilirim işte bir usb bellek e kurdum diyelim direk o usb den açılmayı açtım diyelim o anda english i seçtim diyelim sonra 1 e gelip enter e bastık sonra tekrar desktop diye bir yer var 1 sırada oradan da enter e bastığımızda live olarak açmış oluyormuyuz yada başka bir disk oluştursam ben o diske kurulum nasıl yapabilirim acaba ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.