[Wifislax Serisi] Linset ile Wi-Fi Hackleyin

guana

Yeni üye
1 Eyl 2011
45
0
kiev
Herşeyi yapıyorum ama leptoptaki interneti kapatıyor ve leptop normal internete bağlanmıyor aslında wifi kartını görmüyor, sanal wifi yapıyor o sanal wifiye başka cihazdan da bağlanamıyorum internet yok gibi hata veriyor ve son sayfa olan kurbanın ekranına gelmesi gereken ekran gelmiyor zaten sanal wifiyede bağlanmıyor.

emin2470

Katılımcı Üye
23 Nis 2015
426
0
Hocam benim sorunum şu şekilde;Saldırı yaptiğım Wifinin isminde Ü ve İ yani Türkçe karakterler geçiyor. Linset bu karakterleri okuyamadiğı için farklı kodlamar koyuyor Ü ve İ yerine. Linset live bir işletim sistemi olduğu için tr diline cevirince yeniden başlatma istiyor. Yeniden başlatmadan nasıl tr diline çevirebilirim ?

Pl3X

Yeni üye
1 Ocak 2019
26
0
hocam ellerinize sağlık,,, bu işlemleri kali linux daki wifite ile yapabilirmiyiz?? yapabiliyorsak ne farkı var?

mccan70

Yeni üye
15 Ocak 2019
23
0
Hogwarts
ellerine sağlık abi ben de aynısını fluxion ile yapıyorum güzel yöntem gerçekten

hocam ellerinize sağlık,,, bu işlemleri kali linux daki wifite ile yapabilirmiyiz?? yapabiliyorsak ne farkı var?
dostum fluxion programı ile yapabilirsin internette aratırsan kolayca programın kullanımına ulaşabilirsin. iyi forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

CaptainQLC

Yeni üye
12 Mar 2016
31
0
HATAY
Eline sağlık ben sürekli kırabildiğim modemin şifresinin dün değişmesi üzerine tekrar linsete girdim handshake yakaladım her şey tamam en son fakeAP kurulurken sıkıntısız bir şekilde ekranda her şey geliyor fakat pcde açılmış gözükmesine rağmen telefonda veya diğer bilgisayarda fakeAP olan şifresiz ağ gelmiyor , gözükmüyor başka bir bilgisayar getirip denedim durum aynı

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,193
1
STUB
sağolun arkadaşlar :)

şöyle bir hata alıyorum çözümü nedir ?

5KF5is.png

Son düzenleme:

sians22

Katılımcı Üye
6 Ara 2010
252
0
Uzakta
Teşekür ederiz.Bunla uğraşmak istemeyen için tavsiyem Kali linux Fluxion aynı görevi görüyor.Türkçe dil desteğide mevcut

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.