Windows Win 10 oto güncel kapatma

76DARBE

Yeni üye
23 Ocak 2019
4
0
Win 10 kullanıyorum internetten güncelleme kapatmaya baktım hizmetlerden güncellemeleri devre dışı bırakın falan vardı aynısını yaptım ama bilgisayarı kapatıp açtığım zaman tekrardan güncellemeler etkinleşiyor tamamen nasıl kapatılıyor yardımcı olursanız sevinirim

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Hocam yardımcı olmak bağabında Windows 10'da otomatik güncellemeyi kaptmak için şu adımları izleyin;
+ Başlat - arama paneli - arama paneline HİZMETLER yazalım - çıkan sekmeye tıkla ve açılan sekmede WİNDOWS UPDATE bulun - Sağ tıklama ve Devre dışı bırak - tamam
Bunları yaparsanız PC artık güncellemeleri kapatacaktır. Windowsun önemli güncellemeleri otomatik indirmeden size sormasını istiyorsanız TARİFELİ BAĞLANTI'ya ayarlayın.. İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.