Windows Windows 10 hakkında

FestMontana

Yeni üye
2 Ara 2018
45
0
Selamun Aleyküm hocalarım windows 10 pro kullanıyorum ve oyun performanslarında windows 7 kullandığım günlerle hemen hemen aynı diyebilirim windows 10 hızlandırma 30 dakikalık rehberini uygulamama rağmen aralarında 1-2 fps falan oynuyor sorunsuz yani fakat şuan son güncelleme ekim 2018 sürümü orjinal windows 10 a güncelliyorum auto bir şekilde sizce faydası olur mu bence olur bire güncelleme sistemin yazılımsal eksiklerin vs hatalarını düzeltmek için veyahut özellik getirmek için tasarlanır yani benim düşüncem böyle sizce güncel ve temiz sistem daha mı iyi ? sistem özelliklerim
intel core i 3 4130
gtx 750 ti 2gb 128 bit
8 gb ram
700 gb hdd

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT
8 Ocak 2017
3,212
1,481
Selamun Aleyküm hocalarım windows 10 pro kullanıyorum ve oyun performanslarında windows 7 kullandığım günlerle hemen hemen aynı diyebilirim windows 10 hızlandırma 30 dakikalık rehberini uygulamama rağmen aralarında 1-2 fps falan oynuyor sorunsuz yani fakat şuan son güncelleme ekim 2018 sürümü orjinal windows 10 a güncelliyorum auto bir şekilde sizce faydası olur mu bence olur bire güncelleme sistemin yazılımsal eksiklerin vs hatalarını düzeltmek için veyahut özellik getirmek için tasarlanır yani benim düşüncem böyle sizce güncel ve temiz sistem daha mı iyi ? sistem özelliklerim
intel core i 3 4130
gtx 750 ti 2gb 128 bit
8 gb ram
700 gb hdd
temiz ve güncel sistem her zaman iyidir. yeni özellikler ekleniyor her güncelleme de bu özellikler de işinize yarayabilir.

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
Merhaba,

Güncelleme çoğu zaman iyidir. Eksiklikleri ve yanlışları kapatır. Temiz bir kurulum yaparsaniz fps artışında ufakta olsa bir iyileşme olur. Oyunlar için fps booster programları da kullanabilirsiniz.

FestMontana

Yeni üye
2 Ara 2018
45
0
hocam fps booster programlarını çok denedim razer cortex falan gibi sizin bana önerebileceğiniz fps odaklı bir program mevut mudur ? güvendiğiniz ve işe yarayacağına inandığınız

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
hocam fps booster programlarını çok denedim razer cortex falan gibi sizin bana önerebileceğiniz fps odaklı bir program mevut mudur ? güvendiğiniz ve işe yarayacağına inandığınız

Açıkçası razer dan başkasi çok kullanmadım yararını da görmedim. Driver booster programları ile bilgisayarınız da ki driverlari güncel tutmalısınız. Fps artışında önemli bir faktördür. Oynadığınız oyunlara göre de ayarlamalar yaparsanız fps artışı gözlemlersiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.