Windows 12 Ne Zaman Çıkacak ?

20 Eyl 2023
1
0
Microsoft, 2024 sonbaharında yeni Windows 12 işletim sistemini piyasaya sürecek.
Microsoft, Build 2023 geliştirici konferansında henüz resmi bir adı olmayan "yeni nesil Windows" üzerinde çalıştığını belirtti.
Microsoft, Windows 12'yi ARM işlemciler için optimize ediyor.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,762
507
24
Praise The Fool
Daha 11'e yeni geçtim ne 12si ya bir dursunlar her yıl ne gerek var daha 2 yıl yeni olacak windows 11 çıkalı. Önce biraz özelleştirme seçenekleri eklesinler de her girdiğimz klasörde kafasına göre sıralama ve gruplandırma yapmasın. 2 yıldır pin kodu bugını düzeltememişler 12 diyorlar kafayı yicem.

Doctor--x

Yeni üye
23 Eyl 2023
36
8
Daha 11'e yeni geçtim ne 12si ya bir dursunlar her yıl ne gerek var daha 2 yıl yeni olacak windows 11 çıkalı. Önce biraz özelleştirme seçenekleri eklesinler de her girdiğimz klasörde kafasına göre sıralama ve gruplandırma yapmasın. 2 yıldır pin kodu bugını düzeltememişler 12 diyorlar kafayı yicem.
aslında yapsalar iyi olur windows 11'i kimse sevmiyor tıpkı windows vista gibi olacak.

en basiti tpm 2.0 istemesi,en az 4 gb ram tüketmesi,harddisk'te aşırı kasması, optimize edilmeyişi ve abuk subuk bug'ları insanı bezdiriyor.

ben halen windows 10 kullanıyorum mesela.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.