windows 7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hacker3434

Üye
21 Eki 2009
171
0
kasmaz diye düünüyorum.çünkü chip.com da bir üye 96 mb ram 64 ekran kartı,pentium 2 pc ye bile başarılı bi şekilde kurabildi =)
[/Q

Adamlar rekor yapmışlar bence windows 7 kur

ben 512 mb ram 128 mb ekran kartı celeron D 2.40 işlemcili bilgisayara kurdum sorunsuz kullandım xp ye döndüm ama yine mofidiyeli xp kurdum çünkü tv kartım windows 7 ve vistayı desteklemiyor o yüzden yoksa çok isterim windows 7 kullanmayı ;)

hacker3434

Üye
21 Eki 2009
171
0
evet bence tavsiyem kur donanımlarına bak bakim uyumlumu windows 7 ye mesla hafiza kartı okuyucu oymuyordu galiba hafıza kartını dosya atmak için taktım maf oldu dikkat etmen lasım biraz

ama görsellik süper ;) kullanmayı isterim ama tv kartım uyumlu değiş :(

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
bu sistem fena değil ama win7 yi yüklersiniz..gözle görülecek boyutta olmasa bile kasma olacaktır sistemde,bence xp sp3 ü kullanın,veya vista yı deneyin...ama benim size önerim win xp.. 1 gb ram daha alırsanız daha düzenli çalışacaktır win7...

kemal34

Üye
13 Haz 2009
213
0
Ben kendim Windows 7 yükledim ve cok memlumum en iyi windows diyebilirim windows xp cok basit....

en az 2 Gb Ram olmasi lasim hele birde bendeki gibi 4 Gb ram birde 64 Bit system olursa ucar....

hacker3434

Üye
21 Eki 2009
171
0
bence süper windows 7 senin bilgisayar için çok az bir kasma olur gözle görülmez bilgisayar hızlı aero özelliği tam performansta çalışır ;) güzel senin pc kapasitesi o bilgisayar bende olsa gene iyi :)

hacker3434

Üye
21 Eki 2009
171
0
Ben kendim Windows 7 yükledim ve cok memlumum en iyi windows diyebilirim windows xp cok basit....

en az 2 Gb Ram olmasi lasim hele birde bendeki gibi 4 Gb ram birde 64 Bit system olursa ucar....

Bence biraz fazla abartıyon çünkü 1 gb ram de windows 7 kurdum güzel bir performans aldım 2 gb ram dede mükemmel çalışır 4 gb saten ne yapcan o kadar ram i :D ben 512 mb ramli bilgisayara kurdum windows 7 yi ;)

23 Eyl 2009
84
0
1 gb ram takarsan pc sımdıye kadar hıc kasmadıgı kadar kasar ben wındows 7 kullanıyorum ful programları kurdugumda 800 mb ram kullanıyor sıstem bosta ıken sen 1 gb ramle anca medya player acarsın

hacker3434

Üye
21 Eki 2009
171
0
1 gb ram takarsan pc sımdıye kadar hıc kasmadıgı kadar kasar ben wındows 7 kullanıyorum ful programları kurdugumda 800 mb ram kullanıyor sıstem bosta ıken sen 1 gb ramle anca medya player acarsın

sen ciddimisin yaa nası olur ya ben windows 7 ultimate 32 bit kurdum programları full kurdum
toplasan 360 mb ram yedi ne 800 mb tı yaa oyunlarımı bile oynadım açıldı online oyun oynuyordum 800 mb yemez ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.