Windows 8.1 i 7 yapsam disk yer mi?

BoostersX

Üye
17 Eki 2014
183
22
Böyle bir soru soran insanın 8.1den 7 ye düşürebileceğine pek ihtimal veremiyorum ama.
Diskten kastın cd/dvd ise yemez(tekrar yazılamaz.)
eğer usbden formatlayacaksan pc usb 2.0 portu barındırmıyor ise win7 atamayabilirsin. Merak etme imkansız değil. iso üzerinde biraz oynamalısın.
Bunların dışında harici format atma yöntemleri de mevcut.

Valkyre

Üye
25 Tem 2021
60
2
22
Sanırım vazgeçtim
Böyle bir soru soran insanın 8.1den 7 ye düşürebileceğine pek ihtimal veremiyorum ama.
Diskten kastın cd/dvd ise yemez(tekrar yazılamaz.)
eğer usbden formatlayacaksan pc usb 2.0 portu barındırmıyor ise win7 atamayabilirsin. Merak etme imkansız değil. iso üzerinde biraz oynamalısın.
Bunların dışında harici format atma yöntemleri de mevcut.
Saanırım vazgeçtim bişey sorucam diskim 3 gb 2gb ram im var hangi terminali kullanabilirm?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.