Windows açılışındaki korkutan uyarıya yardım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmedım

Üye
10 Mar 2007
183
0
Arkadaşlar sizden çok defa yardım istedim ve hepsine de gerçketn çözüm buldunuz ama bu defa işim sakat galiba lütfen bu defa kilitnlendim kaldım yardım bilgisayarım açılırken enteresan bir uyarı alıyorum son zamanlarda mesaj şöyle:

CPU is unworking or has been changed anladığım kadarıyla işlemci ya düzgün çalışmıyor ya da değişmiş mi demek ne üstadlar bir de biosa girmek için DEL yazıyor bir de devam etmek için F1 yapın diyor F1 yaınca bilgisayar açılıyor ama anlamsız kasılmalar oluyor format çekemiyorum yani cd den ön yükleme yapmak için bir tuşa basın yazsı çıkacağına o enteresan korkunç uyarı çıkıyor böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar veya üstadlar ne yapmam lazım LÜTFEN ACİL YARDIM :(

Son düzenleme:

mehmedım

Üye
10 Mar 2007
183
0
Dostlar teşekkür ederim bilgileriniz için ama denedim herşeyi olmuyor format ta kabul etmiyor çok denedim format cd sini takarken hatta orjinal windowsu takarken ön yükleme için bir tuşa basın yazısı bir türlü çıkmıyo onun yerine işte o yukarda yazdığım yazılar çıkıyor ne olacak bunun sonu yaa :( deli olacağım başka neler yapılabilir biostan da değişklik yapmadım aslında sadece boot device ayarlarını format için hazırladım olmadı geri deiştirdim yani bi değişiklik yok anlıcanız anakartım abit anakart bir de hepsinin biosları farkllı bu konuda beni zorluyor üstadlar çok zor durumdayım anlıcanız :(

aboalper

Katılımcı Üye
24 Ağu 2007
569
0
senin bios çökmüş...cpu arızası filan olduğunu düşünmüyorum.internetten ana kartına uygun biosu indir(ben yapmıştım 1 ay önce).sonra diskete kaydet.windowsu dos modunda aç(bunun için başlangıç disketi oluşturmalısın)biosu yenile.ancak doğru versiyonu yüklemelisin.seni uyarıyorum demedi deme ,biraz tehlikeli bi iş.anlıyorum diyorsan gir bu işe...sonra bilgisayarına yazık olmasın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.