Windows Windows defender canıma tak etti!

SARPERYC

Üye
9 Eyl 2021
77
33
Diff Life
Merhabalar öncelikle hoşgeldiniz.​
Ben windows 10 da Darkcomet Rat kullanmak istedim ama defender silip durdu.
Bende virüs engellemeyi kapattım ama şu hatayı verdi : (resim koyamadım)
Bir yönetici bu uygulamayı
çalıştırmanızı engelledi lütfen
ayrıntılı bilgi için yöneticinize başvurun.

TEK Yönetici BENİM!!! Bu nasıl olabiliyor?
lütfen defenderi kapatmama yardım edin...

SARPERYC

Üye
9 Eyl 2021
77
33
Diff Life
Öncelikle merhaba değerli üye,

Eğer eski tarihlere yönelik bir yedek alındıysa o yedeklere sistem geri yükleme başlığı altından çok kolay geri dönebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim
ben darkcomet yada herhangi bir hacking programı çalıştıramıyorum hocam.
silinmesi değil çalışmaması ve engellenmesi benim asıl sıkıntım, yoksa yine indiririm yani problem değil
ama indirdiğim her türlü virüs,trojan,RAT ve diğer hack toollarını siliyor...

SARPERYC

Üye
9 Eyl 2021
77
33
Diff Life
Öncelikle merhaba değerli üye,

Windows defender üzerinde ki ayarlara göz attınız mı ?, kapatmadığınız bir takım şeyler olabilir.

İyi forumlar dilerim
kapattığıma eminim hatta kapattıktan hemen sonra denedim ama olmuyo ve kapatsam bile çalıştırmıyor
pc de başka hesap bile yok tek yönetici benim ama başka biri kural koymuş gibi davranıyor
defenderi boşver pc de bile sıkıntı var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.