Windows Windows Defender Koruma Bilgileri Alınıyorda Kaldı

tr06joker

Üye
15 Eyl 2018
164
0
Ankara
Arkadaşlar dün gece darkcomet ratı indirdim ve kendim bir trojan hazırladım kontrol etme maksadıyla kendim tıkladım anlayacağınız üzere bu biraz kötü oldu çünkü virüsümüzde Windows Defenderı devre dışı bırakma ve silinince yeniden eklenme vardı ben bunu unutarak sadece sildim sabah kalktığımda darkcometi windows defender sildi ama sadece bunu yapıyor windows defenderi açıp kapayamıyorum ve öyle kaldı darkcometide geri yükleyemiyorum virüs algılandı diyor bugda kaldı resmen yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler.

kerem000

Yeni üye
12 Ağu 2008
16
7
Kardeşim cclear indirip dene olmazsa bunun kayıt defterinden yapılıyordu yönetici olarak çalıştırmana izin vermicek büyük ihtimal sorunun önceliği system32de yönetici olmaman bunun için kayit defterinde bazi dosyalar silinmesi gerekiyor bi CCleaner dene sen olmazsa yardimci olayim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.