Windows Hata

mod1n

Üye
2 Mar 2024
116
18
merhaba herkese bilgisayar açılırken şu şekil hata alıyorum ve yaklaşık 20 dk bekliyorum nasıl çözebilirim bir anda olmaya başladı resim biraz kötü çıkmış kb 2k6cfkf.jpg

aslnbkr27

Katılımcı Üye
24 Eyl 2023
277
231
#BlackHatTeam
merhaba herkese bilgisayar açılırken şu şekil hata alıyorum ve yaklaşık 20 dk bekliyorum nasıl çözebilirim bir anda olmaya başladı resim biraz kötü çıkmış kb 2k6cfkf.jpg
1.soru:Tek bir sürücü mü var
2.: muhtemelen diskte bir virüs algılanıp koruma amaçlı tarama yapıyordur ya da sfc /scannow komutunu cmd'ye girmişsindir sonra böyle olmuştur.
3.diskin boyutu büyük olursa tarama uzayacaktır sabredin ve bekleyin bu işlem diskin performansını optimize etmek için ideal metodlardan birisi.
İyi forumlar :)

mod1n

Üye
2 Mar 2024
116
18
1.soru:Tek bir sürücü mü var
2.: muhtemelen diskte bir virüs algılanıp koruma amaçlı tarama yapıyordur ya da sfc /scannow komutunu cmd'ye girmişsindir sonra böyle olmuştur.
3.diskin boyutu büyük olursa tarama uzayacaktır sabredin ve bekleyin bu işlem diskin performansını optimize etmek için ideal metodlardan birisi.
İyi forumlar :)
1.soru:Tek bir sürücü mü var = hayır 2 sürücü var 1 tanesi ssd hata aldığım ise hdd 1 tb
2.: muhtemelen diskte bir virüs algılanıp koruma amaçlı tarama yapıyordur ya da sfc /scannow komutunu cmd'ye girmişsindir sonra böyle olmuştur. = sfc dediğiniz şeyi cmdye girmedim

aslnbkr27

Katılımcı Üye
24 Eyl 2023
277
231
#BlackHatTeam
1.soru:Tek bir sürücü mü var = hayır 2 sürücü var 1 tanesi ssd hata aldığım ise hdd 1 tb
2.: muhtemelen diskte bir virüs algılanıp koruma amaçlı tarama yapıyordur ya da sfc /scannow komutunu cmd'ye girmişsindir sonra böyle olmuştur. = sfc dediğiniz şeyi cmdye girmedim
Dediğim gibi bir virüs algılanmış olabilir ya da sistem optimizasyonu için arada bir yapıyor kendi kendine korkulacak birşey değil beklersen biter yaşamıştım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.