Windows windows iso yazılımı nasıl yapılır

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
selamün aleyküm arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar windows7 iso sıfırdan yazılım yapmasını biliyormusunuz hangi proğramla kendim öğrenerek emek harcayarak yapmak istemiştimde internet driverida eklemek istiyorum
visual studio windows proğramını biliyormusunuz sıfırdan windows iso yapmak istiyorum arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
yok arkadaş lar sıfırdan windows işletim sistemi yapacamda iso aktarma değil
c#modül kodları öğrenmem lazım arkadaşlar işletim sistemi yapmak için windows

leaks

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
864
1
Sanırım şuradaki gibi bir işletim sistemi yazmak istiyorsunuz:
http://sanalkurs.net/c-ile-basit-isletim-sistemi-yapimi-9521.html

(NOT: bu işletim sistemi değil simülatör gibi bir şey (emülatör de değil))

Son düzenleme:

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
16player 16 windows içerisinde açık kod varmıdır acaba proffesional olabilir
evet doğru leaks nasıl yapabiliriz
leaks c#nasıl kullanabiliriz öğretirmisiniz rica etsem

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,407
Merhaba Windows işletim sistemini yapamaz sınız çünkü kaynak kodları açık değil ancak linux Pardus v.b işletim sistemlerini yapabilirsiniz

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
eskehacettepe
windows 7 gibi sistemler kapalı koddur , sıfırdan kendin yazamassın , yazabilmen için ekibin olması lazım , yada mikrosofta çalışman lazım , anca hazır olan windows 7 32 yada 64 bit sürümleri ekleme çıkarma yaparsın , örnegin winrar google chrome office ıdm gibi programlar ekleyebilirsin driverde eklersin , windows update ekleyebilirsin , çıkarmak istedğin bileşenler ise , defender windows media player, windows 7 oyunları, duvar kağitları kaldırırsın , tabi daha fazla ekleme çıkarma yapmak için program kullanmayı bilmen lazım , bu programla ekleme çıkarma yaparsın youtubede videoları var
https://www.ntlite.com/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.