Windows phone CMD

BloodySoul

Üye
6 Ocak 2016
235
0
Konya
Herkese Selamlar
Bilgisayarda olduğu gibi mobilde de cmd kullanabiliyor muyuz diye araştırma yaptım. Çünkü lumia kullanıyordum ve neden olmasın dedim. Çoğu komutlar işe yaramaktadır.
Programın adı Console Wp8 Lite.

Bir anımı da anlatmak istiyorum, okuldaki wifi nin şifresi her kurum gibi okulun wifi şifresi de okulun ismiydi. Ve internet çok yavaştı okuldaki herkes bağlanıyordu. 192.168.1.* adresinden modeme erişebiliyorduk ve o an kaç modeme kaç cihazın bağlı olduğunu bilmediğimden bu program sayesinde tek tek denemek yerine ip config komutu ile bulmuştum :) ve işin garip tarafı modemin de kullanıcı adı ve şifresi okulun ismi ile aynıydı ve giriş yaptığımda şifreyi değiştirmiştim ve okuldakiler fark edene kadar şifreyi satmıştım çoğu kişiye 50 kağıt çıkarmıştım :)

Bir diğer konum = http://Windows Phone HTML

Son düzenleme:

06pecerim

Üye
1 Kas 2007
94
0
proğram hakkında biraz açıklama yaparmısınız console Wp8 Lite bunu indirp pc yemi kuracağız yoksa telefonamı

Shin Dieb

Üye
25 Ocak 2016
76
0
Adana
Teşekkürler Kardeşim .. Bende Lumia 1320 Kullanıcısıyım ve Şuanda WP kullandığıma çok sevindim ... Birşey daha soracam acaba HTML komutlarını yazabileceğim bir uygulama varmı bir bilgin varmı ? ben aradım ama işimi görecek bir uygulama bulamadım mağazada :/

BloodySoul

Üye
6 Ocak 2016
235
0
Konya
Teşekkürler Kardeşim .. Bende Lumia 1320 Kullanıcısıyım ve Şuanda WP kullandığıma çok sevindim ... Birşey daha soracam acaba HTML komutlarını yazabileceğim bir uygulama varmı bir bilgin varmı ? ben aradım ama işimi görecek bir uygulama bulamadım mağazada :/

Mağaza çok kötü kardeşim. Hiçbir şey yok. Araştırırım bulursam paylaşırım burada.

Hau

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
721
0
192.168.0.61
Sağol telefon yeniydi, benimde aklımda böyle bir düşünce vardı sen açmışsın konuyu araştırıp. Sağ olasın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.