Windows u ve lubuntuyu nasıl silerim

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,189
1
447
Arkadaşlar selamlar;
Şimdi ben baya önce Windows un yanında lubuntuda indirmiştim şimdi hem Windows hem lubuntu var ama ben bu ikisini silip kali linux kurmak istiyorum nasıl yaparım yardımcı olursanız sevinirim saygılar sevgiler...

LydexCoding

Katılımcı Üye
24 May 2024
431
4
141
:)
Arkadaşlar selamlar;
Şimdi ben baya önce Windows un yanında lubuntuda indirmiştim şimdi hem Windows hem lubuntu var ama ben bu ikisini silip kali linux kurmak istiyorum nasıl yaparım yardımcı olursanız sevinirim saygılar sevgiler...
Öncelikle, bilgisayarını Windows olarak başlat ve

Get Kali | Kali Linux

Bu siteden üstünde "Recommed" yazmakta olan 64 bit Installer dosyasını indir. ".iso" dosyası olarak inecek.

Ardından Rufus adlı programı arat ve indir.

Sonra bilgisayarına en az 16gb bir USB tak ve USB yi biçimlendir. (Youtubeden yardım almanı öneririm.)

Ardından Rufus kullanarak USB'ye .iso dosyasını yazdır. (Youtubeden yardım almanı öneririm.)

Kurulum videolu anlatım;

Ayrıca istersen bunu da yapabilirsin;

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.