Windows windows yedek iso nasıl oluşturulur

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız iyimisiniz keyifler nasıl iyimi normel windows yedeği aldıktan sonra harici harddiskte flasa aktarmak istiyorum nasıl yapabiliriz flasdan başlatmak için

InSpy

Katılımcı Üye
21 Mar 2019
992
2
Paragon backup & recovery kullanarak imaj alabilirsin format atmak yerine yarım saatte aldığın imaji yüklersin bunun için 1 usb bellek bir tanede imaj alabileceğin taşınabilir disk lazım atıyorum pc deki herşey 100 gb o zaman sana 105 gb usb lazım

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
cemil bey ben image aldımda bilgisayarımın proğramı bilmiyorum flasa nasıl boot yapabiliriz acaba

yapamıyorum cemil bey arkadaşım

benimle ilgilenecek arkadaş varmı acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:

CemilK

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
720
0
Nereye...
Rufus programı ile iso dosyasını taşınabilir belleğe yazdırın. Bilgisayarın acılırken f2 veya del tuşuna ardı ardına basıp boot seceneklerinen flash belleği birinci sıraya getirip bilgisayarı yeniden başlattığında kurulum keranına geleceksin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.