Windows Windows7 hata

Zonrail

Üye
20 Ocak 2019
198
0
Merhaba THT ailesi ben Win8.1 yükledim ama win7 ye gecmek istiyorum win8.1den pek memun kalmadım win7 kurunca karşıma şöyle bişey cıkıyor

Wqy6NY.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

FHeaD

Uzman üye
17 Nis 2015
1,387
1
Sayın Zonrail

Kurulum dvd/usb nizi yeniden oluşturarak deneyin. Kurulum yaparken sistem diskini sildiğinizden emin olun.

Bu konudan yararlanarak usb bellek hazırlayabilirsiniz.

İyi Forumlar

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Adım 1 - Windows 7 0x8030002f hata onarım aracını indiriniz, bu hata onarım aracını yükleyiniz.
Adım 2 - Tümünü Onar Düğmesine Tıklayınız.
Adım 3 - Sonra Tümünü Onar düğmesine tıklayınız. Eğer ki sorun çözülmez ise ilgili videoyu izleyebilirsiniz;
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=MIj_gBGPuHQ[/ame]

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Şu yöntemleri deneyebilirsiniz;

1) Bilgisayarınızı başlatın ve yönetici olarak oturum açın.

2) Başlat düğmesini tıklayın, ardından Tüm Programlar, Donatılar, Sistem Araçları'nı seçin ve ardından Sistem Geri Yükleme'yi tıklayın.

3) Yeni pencerede, "Bilgisayarımı önceki bir zamana geri yükle" seçeneğini seçin ve ardından İleri'ye tıklayın.

4) "Bu listede bir geri yükleme noktasını tıklatın" listesinden en son sistem geri yükleme noktasını seçin ve ardından İleri'yi tıklatın.

5) Onay penceresinde İleri'ye tıklayın.

6) Geri yükleme işlemi tamamlandığında bilgisayarı yeniden başlatır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.