Windows Windowsda nasıl hacking yada yapılabilir mi ?

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,145
212
yapılabilir ama nasıl bi hack olur etkisi olur tartışılır genellikle hack için linux kullanılır sanal makine kurup linuxu deneyebilirsin
alakası yok kardeşim. web app nedir nasıl çalışır dns nedir routing nedir bilirsen kullandığın işletim sisteminin hiç bir önemi yok linux tabanlı kali gibi os lar kullanılıyor çünkü bir çok hazır tool var embeded olarak ama sen bahsettiğim şeyleri biliyorsan gerekiyorsa kendi toolunu kendin yazarsın windows tabanlı kullanırsın ayrıca tooların çoğu python, e windowsa da python kurup cmd den run edersin dert değil :)

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,145
212
microsoft fanboyu gibi konuşmak istemiyorum şahsen çok hazetmiyorum windows os tan ama linux tabanlı osların yapabildiği windowsun yapamadığı bir iş var diyen varsa rahatlıkla söyleyebilirim ki cahil birisidir nasıl yapacağını nasıl arkadan dolaşacağını bilmiyordur developer değildir :)
windows işletim sistemleri milyar dolarlık yatırımlardır ve arkasında devasa ekipler çalışmaktadır geri kaldığı hiç bir alan yoktur rakiplerinin yapabildiği hemen her şeyi yapabilir. yeter ki nasıl yapacağını bil

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,145
212
microsoft fanboyu gibi konuşmak istemiyorum şahsen çok hazetmiyorum windows os tan ama linux tabanlı osların yapabildiği windowsun yapamadığı bir iş var diyen varsa rahatlıkla söyleyebilirim ki cahil birisidir nasıl yapacağını nasıl arkadan dolaşacağını bilmiyordur developer değildir :)
windows işletim sistemleri milyar dolarlık yatırımlardır ve arkasında devasa ekipler çalışmaktadır geri kaldığı hiç bir alan yoktur rakiplerinin yapabildiği hemen her şeyi yapabilir. yeter ki nasıl yapacağını bil
maaliyet konusu var bir de tabiki orada windows hiç avantajlı değil :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.