windowsu etkinleştir yazısı nasıl kaldırılır?

glpcnblt

Yeni üye
29 Ocak 2023
1
0
Bat uzantısını denedim,Komut İsteminden denedim fakat bir türlü gitmiyor yazı,key satın almadan yapamazmıyım arkadaşlar?
 

'Anka

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
8 Eyl 2021
1,996
1,335
Onunla olan her yer 𝒜 & ℛ
Merhaba Değerli Üyemiz, benim denediğim bir basit bir yöntemi söyleyeyim. Bu hata bir kopya gibi bir şey. Orijinal halini crackli bir şekilde kurarsanız sorun çözülür. Ya da misal veriyorum Windows 10 kullanıyorsunuz internet üzerinde key indirip içine atarsanız yine aynı şekilde gider o yazı. Hadi diyelim hiç bir şey bilmiyorsunuz bir bilgisayarcıya belli bir ücret karşılığında key attırabilirsiniz.

İyi Forumlar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.