Çözüldü Windows'u Etkinleştir Yazısı Neden Gitti?

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
802
302
Matrix
Arkadaşlar merhaba,
Bugün yine bilgisayarımı açtım ve windowsu etkinleştir yazısını göremedim.Halbüki etkinleştir ayarlarına geldiğimde etkinleştirmen lazım diyor.
Bir anda bu yazı gitti bazı youtube kanallarında saçmasapan bu yazıyı silme taktiklerinden hiçbirini uygulamadım.
Sizce bu nasıl olmuştur?
Biraz araştırdım bazıları sorun yok demiş ara sıra gelip gidiyor demişte içime sinmedi ya :)

Son düzenleme:
Çözüm
Yazılımdan kaynaklı bir durum, hata veya başka bir şey değildir, genel olarak kullanıcıları lisans almaları için bu tarz meydanların gelebileceği bir ara konuşuluyordu ara ara bu tarz durumlar olabiliyor şu an benim bilgisayarım da formattan dolayı sıfırlandı ve etkileştir yazısı yok.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Yazılımdan kaynaklı bir durum, hata veya başka bir şey değildir, genel olarak kullanıcıları lisans almaları için bu tarz meydanların gelebileceği bir ara konuşuluyordu ara ara bu tarz durumlar olabiliyor şu an benim bilgisayarım da formattan dolayı sıfırlandı ve etkileştir yazısı yok.

Çözüm

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
802
302
Matrix
Korkmana gerek yok normal o gidip geliyor.
Merhaba:

Evet, ara sıra gidip geldiği doğrudur. Bende'de aynısı oluyordu, hiçbir sorun ile karşılaşmamıştım. Sizde karşılaşmazsınız büyük ihtimal.
Hepinize çok teşekkür ederim sağolun.
İyi Forumlar Herkese :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.