Wix ile Ücretsiz Logo Nasıl Oluşturulur?

kurtdereli

Uzman üye
19 Tem 2020
1,086
242
-Türkistan-
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Wix ile nasıl ücretsiz güzel bir logo oluştururuz onu göstereceğim hız kesmeden başlayalım..​

Wix Logo Oluşturucu Nedir?

Wix logo oluşturucu bir logo tasarlama platformudur Wix Logo Design ile logolarımızın font ayarını Renk ayarını,Efekt'ler vererek özgün bir tasarım yapabiliyoruz ayrıca özel olarak profesyonel bir tasarımcı tutarak logo yaptırabiliyoruz ve çok güzel şahane tasarımlar yapabiliyoruz.

Wix ile Nasıl Logo Oluşturulur?
Arkadaşlar ilk önce Wix'e kayıt ol kısmından kayıt olalım arkadaşlar sonra logo oluştur kısmına gelelim ilk olarak kim için logo oluşturmak istiyorsunuz seçeneği var ben kendim için oluşturacağım için şu şekilde seçelim.

Evet arkadaşlar seçtikten sonra "Devam" butonuna tıklıyoruz sonra şöyle bir seçenek gelecek karşımıza.

Sonra Karşımıza iki seçenek çıkacak arkadaşlar Profesyonel bir tasarımcı tutun ve Kendiniz Bir logo oluşturun ben kendim logo oluşturacağım için Kendiniz logo oluşturun butonuna tıklayalım.

Evet arkadaşlar sonra karşımıza Markanızın ismini girin çıkacak ve slogan ekleyin çıkacak ben şu şekilde gireceğim.

Evet arkadaşlar sonra logomuzun ne için olduğunuda girelim.

Evet arkadaşlar sonra ki seçeneklerimizde logomuzun görünüşü ve hissi için nasıl olması gerektiğini seçelim.

Evet arkadaşlar logomuz için beğendiğimiz tasarımları seçelim.Ben hiçbirini beğenmedim hepsine atla diyoruz sonra yine seçenekler geliyor ben mesela şunu çok beğendim.

Arkadaşlar şimdi font ayarımızı yapalım.

Bu Font ayarı yaptım efekt ekledim biraz açıkçası gayet güzel oldu ve birazda büyülttüm.Arkadaşlar sonra sağ üstte ki butona tıklayıp web sitenizede ekleyebilirsiniz indiredebilirsiniz.Diğer konumda görüşmek üzere sağlıcakla kalın..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.