Wordpess İşe Yarar Eklentiler;

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
WPtouch
Sitenizin mobil ziyaretçileri için özenle tema hazırlayabileceğiniz bir eklentidir. Kullanışlı arayüzü ile kolaylıkla ayarlamalar yapılabilmekte. Ayrıca Türkçe dil destekli !
banner-1544x500.jpg

Yoast Seo
SEO bir site için en önemli unsurların başında gelmekte. Google tarafından üst sıralarda çıkmak için uygun SEO yöntemlerini kullanmamız gerekmekte. Bunun için güzel arayüzüyle bizlere yardımcı olan Yoast Seo ! Türkçe Arayüzü Bulunuyor !
co5tjuwqwiq.jpg

WordPress Jetpack
Ziyaretçi istatistiklerini tutan, iletişim formu gibi sosyal medya bağlantılarını yapmanızısağlayan kusursuz bir uygulamadır. Site güvenliği açısından da hizmet vermesiyle, kolay – anlaşılabilir bir arayüz tasarımına sahiptir.
jetpack1.jpg

Akismet
Yorumların spam olup olmadığını kontrol etmeye yarayor ve yönetici ekranından bunların yönetilmesini sağlıyor.

UPw0-h_5.png

Add This
Kullanıcılarınıza sitenizin içeriğindeki yazıları 330 popüler sosyal ağ servisinde paylaşma seçeneğini sunmanızı sağlayan bir eklenti.
tool-example-tbx.png

Regenerate Thumbnails
Her wordpress teması kullandığı şablona göre resimlerin birden çok boyutta saklar. Bu şekilde gereksiz yerlerde büyük boyutlu resimler kullanılmadan sayfanın yüklenmesi sağlanır. Fakat temayı değiştirdiğiniz anda yeni temanın ihtiyacı olan thumbnail boyutları farklı olduğundan hem resimler düzgün görüntülenmez, hemde sayfanız yavaş çalışır. Regenerate Thumbnail sayfa için gerekli thumbnailleri oluşturarak bu sorunu sizin için halledecektir.
regeneratethumbnails.png

Statpress
Bu eklenti gelişmiş bir ziyaretçi sayaç eklentisidir. Sadece ziyaretçi sayısını göstermesinin yanı sıra, arama motoru botlarının ne sıklıkla sitenizi ziyaret ettiğinide istatistiksel olarak sunmaktadır.
statpress.jpg

Son düzenleme:

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,906
11
alanya
Yoast Seo şuan benim için şüpheli uygulama listesinde sitem googlede hep çince çıkıyor ya seo eklentisi yüzünden yada tema yüzünden sitemde bir tane bile çince kelime yok ama böyle çıkıyor işte
Bv26jD.png

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Yoast Seo şuan benim için şüpheli uygulama listesinde sitem googlede hep çince çıkıyor ya seo eklentisi yüzünden yada tema yüzünden sitemde bir tane bile çince kelime yok ama böyle çıkıyor işte
Bv26jD.png

Sitenin Reklamını İmzandan Kaldırmak İle Başlayabilirsin Bence :D :) Tema İle Alakalı Bir Durum Diye Düşünüyorum.

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,906
11
alanya
Sitenin Reklamını İmzandan Kaldırmak İle Başlayabilirsin Bence :D :) Tema İle Alakalı Bir Durum Diye Düşünüyorum.

forum kurallarını okudum aykırı bir şey göremedim valla reklam içeren konu mesaj yasak yazıyor ama ben sadece imzama link ekledim orda burda konu açmıyorum :)

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
forum kurallarını okudum aykırı bir şey göremedim valla reklam içeren konu mesaj yasak yazıyor ama ben sadece imzama link ekledim orda burda konu açmıyorum :)
Sencede Linkine Kendi Siteni EKlemen Forumdaki Üyelere Gözükmüyormu ? Gözüküyor Buda Hali İle Reklam Sayılır. Lakin Bana Düşmez Tabi :) Sen Genede Bi Yonetime Sor Adamım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.