wordpress den script nasıl kurulur?

musti93

Üye
6 Nis 2007
114
0
merhaba, ücretsiz olarak denemek için host ve domain alıp bir site açtım film sitesi yapmak istiyorum fakat hangi movies scripti ( webflix , moflix, ovoo, mtbd , 123movies ) indirip siteye atmaya yüklemeye çalıştıysam başarılı olamadım, bu scriptlerin nasıl yüklendiği internette var hepsine baktım herkes sorunsuz yüklüyor fakat file manager a dosyaları atmak istediğimde hata veriyor CHMOD dan tüm izinleri de verdim , Wordpress e file manager indirip kurdum oradan atmaya çalışıyorum dosyaları, .zip olarak dosyaları atıyorum fakat hata mesajı şu ( Unable to load file ) ve klasör olarak atmaya çalıştırğımda aynı mesaj bazende ( file not found ) hatası alıyorum, başka dosyaları atmaya çalıştığımda ekranda .php ilen biten dosyaları gösteriyor failed diyor yani php leride yüklemiyor sanırsam, ne yaptıysam çözemedim bu sorunu nasıl script yükleyeceğim nasıl dosyaları sorunsuz şekilde atacağım yardımcı olurmusunuz, Teşekkürler, Saygılar.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.