Wordpress Eklentileri Satış Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

THT_TİCARET

Platinium Üye
1 Haz 2023
13
1
Değerlendirme - 0%
0   0   0
  • Konu açabilmek için minimum 3 aylık forumumuzda kayıtlı olmanız lazım. Eğer bu şartı sağlamıyorsanız ve direkt ticaret konusu açmak istiyorsanız, herhangi bir vip üyeliğe sahip olmalısınız.
  • İlan veren kişilerin eklentilerin özelliklerini detaylıca madde madde yazmaları ve açıklamaları zorunludur.
  • İlan veren kişilerin eklentilerinin örnek bir çalışmasını paylaşması zorunludur.
  • Sadece yapımcısının ücretsiz olarak paylaşıma sunduğu temaları paylaşabilirsiniz.
  • Envato Elements vb. stok her türlü web item'ı erişimi sunan abonelik sistemleri içerisinde herhangi bir item'ı ücretli/ücretsiz talep edemez veya dağıtamazsınız.
  • Envato vb. platformlardan satın aldığınız temaların lisansı fark etmeksizin dağıtımını yapamazsınız.
  • Lisansı kırılmış (GPL) ve nulled ürünlerin satışı ve istenmesi yasaktır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.